Chlap urazil ženu na večírku: Strávila rok, aby připravit a uskutečnit svou pomstu

Brit urazil ženu na večírku – nazval ji nudnou. Dívka na tuto urážku nezapomněla a začala skutečnou machinaci, která trvala rok a pomstila se tomu muži.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

O několik dní později vytvořila pobouřená Jessica falešný účet na sociální sítí, prý to byl hezký muž jménem Matt. Napsala Alexovi, který se považuje za homosexuála, v What’s App: zahájili virtuální románek, který z časem zašel příliš daleko.

Jessica/Zdroj: life.24tv.ua

Alex potvrdil, že se opravdu zamiloval do milého neznámého. Dlouho spolu jednali, vytvářeli plány a dokonce si chtěli na prstech udělat tetování v podobě snubního prstenu. Alex se však divil, proč se Matt stále vyhýbá videohovorům. “Mluvili jsme každý den, ale on stále hledal důvody, proč nepoužívat videohovor. Telefonicky jsme také mohli komunikovat pouze v určitých hodinách. A někdy jsem od něj několik dní nedostával zprávu,“ vzpomíná Alex.

Alex/Zdroj: life.24tv.ua

Chlap si uvědomil, že tady něco není v pořádku: obrátil se na zástupce britské show Catfish UK, kde pomáhají určit, zda komunikujete se skutečnou osobou nebo ne.

Moderátory show analyzovali jednání kluků. Závěr byl jednoduchý – Alex komunikuje s falešným mužem. Oni našli Mattův skutečný Instagram, a kontaktovali jeho přítele, který pomohl situaci pochopit.

Jak se ukázalo, Matt viděl Alexe na Instagramu a občas mu dával lajky na příspěvky. Ale nikdy si vůbec neodpovídali. To znamenalo, že někdo právě ukradl Mattovy fotky, vytvořil falešný účet What App a mluvil s Alexem celý rok. Později moderátoři pořadu domluvili se na setkání s falešným Mattem. Jessica přišla, žena, kterou Alex jednou urazil. Ale nepamatoval si to.

“Znám tě, nepamatuješ si mě? Potřebovala jsem ti dát za vyučenou,“ řekla Jessica.

Žena přiznala, že vytvořila falešnou stránku, a dokonce pomocí aplikace si změnila hlas, aby mohla normálně komunikovat po telefonu. Po chvíli se však Jessica Alexovi omluvila. Uvědomila si, že se svou pomstou zašla příliš daleko.

PSALI JSME: „ŠTĚSTÍ JE POD NOHAMA“: DÍVKA SI VZALA NEJSMUTNĚJŠÍHO PSA A UDĚLALA Z NĚJ FEŠÁKA

ČTĚTE TAKÉ: JEDEN RODIČ PRO DVA: JAK NYNÍ ŽIJE DÍVKA, KTERÁ SE STALA MATKOU VE VĚKU 11 LET

Share