Jeden rodič pro dva: Jak nyní žije dívka, která se stala matkou ve věku 11 let

Tento příběh zasáhne asi srdce každého člověka. Nikdo si nedokázal představit, že by se to v naší době mohlo stát. Nadya Hnatyuk vyrostla jako obyčejná dívka – hrála si s panenkami, chodila do školy, měla ráda tanec. Dětství dívky skončilo, když si její matka všimla, že se její dcera zvětšuje. „Moje dcera vyrostla. Neroste po každém dni ale po každé hodině,“ vzpomínala matka Nadye počas rozhovoru v populární talk show.

Matka s dcerou / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Žena šla do nemocnice, kde byla dívka pečlivě vyšetřena. Ukázalo se, že Nadya čeká dítě. Matka 11leté dívky začala okamžitě hledat viníka. Žena požádala o pomoc policii a vyšetřování odhalilo, že otcem nenarozeného dítěte byl Nadyin vlastní otec. Muž za tento skutek dostal 10 let ve vězení.

Nadya porodila zdravou holčičku a pojmenovala jí Marina. Ve věku 14 let svou matku znovu omráčila. Mladá „Julie“ byla opět těhotná. Tentokrát si Nadya vybrala 19letého Vitalyho. Pár se rozhodl oženit.

Matka s dcerou / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Nadya brzy dala svému manželovi syna Andrewa. Pár se přestěhoval do Vitalyho rodné vesnice, aby žil se svými rodiči. Jak jste možná uhodli, dívka nikdy nedokončila školu. Všichni vesničané znají Nadyin příběh, ale o dívce nikdo nemluví špatně.

Láska / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Její matka často navštěvuje svá vnoučata. Marina nedávno dosáhla 16 let a Andrew oslavil své 13. narozeniny. Rodina stále žije ve vesnici a provozuje vlastní farmu.

PSALI JSME: MANŽELKA SYLVESTERA STALLONA JE O 22 LET MLADŠÍ: JEJÍ MLÁDÍ STAČÍ PRO NĚ PRO OBA

PŘIPOMÍNÁME: 8 DŮLEŽITÝCH VĚCÍ, KTERÉ JSEM SI UVĚDOMILA, KDYŽ JSEM SLEDOVALA, JAK MOJE MATKA ODCHÁZÍ DO NEBE

Share