5 modelek z Tádžikistánu, v jejichž vzhledu se odráží veškerá krása jejich národa

Orientální dívky mají jedinečnou neobvyklou krásu, která je v posledních letech zvláště oceněna na přehlídkových molech. A ne nadarmo. Dalších pět dívek z Tádžikistánu se zaslouženě stává múzami pro současné fotografy a módní návrháře.

Nodira Mazitova

Nodira / Zdroj: instagram.com

Nodira vede spíše uzavřený život. Účastní se focení, včetně v národních kostýmech, ale kdo je Mazitova, co dělala před kariérou modelky, to vše zůstává záhadou, která orientální krásce dodává více kouzla.

Nodira / Zdroj: instagram.com

Nyní Nodira postupně opouští modelingový průmysl pro kinematografii. Na Instagramu aktivně zveřejňuje snímky z profesionálních focení.

Zarnigor Husainova

Zarnigor / Zdroj: instagram.com

Zarnigor Husainova odešla pracovat do Ruska. Pokud byla v Tádžikistánu populární modelkou, v Rusku se stala brow masterem.

Zarnigor / Zdroj: instagram.com

V minulosti měla tituly, Zarnigor byla finalistkou prestižní soutěže asijských modelek s názvem „Face of Asia 2017“. Dívka však otevřeně prohlásila, že práci modelky nepovažuje za způsob, jak získat stálý příjem.

Hammasa Kohistani

Hammasa / Zdroj: instagram.com

Hammasa dokázala získat zaslouženou slávu jen mimo svou rodnou zemi. Dívka se přestěhovala do Velké Británie a získala titul Miss England 2005. Ony byla první muslimkou, která vyhrála tuto prestižní britskou modelingovou soutěž.

Hammasa / Zdroj: instagram.com

Nyní má dívka kulinářský blog. Na Instagramu hodně zveřejňuje informace o duševním zdraví. Postupně také propaguje svůj YouTube kanál. Tam má dívka téměř 4 000 sledujících.

Fatima Mahmadalieva

Fatima / Zdroj: asia-times.org

Fatima získala titul Miss Střední Asie v roce 2017. Dokonce i tehdy se rozhodla, že chce dobýt světové módní mola jako anděl Victoria’s Secret. Dívka si byla tak jistá svým cílem, že se dokonce rozešla se svým přítelem, který se jí snažil zabránit v kariéře.

Fatima / Zdroj: rus.ozodi.org

Parvina Saidova

Parvina / Zdroj: bbc.com

Osud Parviny je složitý. Porodila pět dětí a tragicky ztratila manžela. Aby uživila svou rodinu, rozhodla se začít pracovat jako modelka. Úspěch se dostavil docela rychle, žena má opravdu hezký vzhled.

Parvina / Zdroj: go29.ru

Hrála ve filmu a videoklipu. Má také Instagram, i když tam většinou zveřejňuje fotky svých dětí. Parvina raději skrývá svou tvář za smajlíkem, taková skromnost dojímá sledující.

PSALI JSME: VDOVA Z TÁDŽIKISTÁNU SE STALA MODELKOU ABY UŽIVILA 5 DĚTÍ

PŘIPOMÍNÁME: KRÁLOVNA KRÁSY SE VZDALA SVÉ KARIÉRY, ABY SE STALA STROJVŮDKYNÍ: JAK DNES VYPADÁ MODELKA

Share