Královna krásy se vzdala své kariéry, aby se stala strojvůdkyní: Jak dnes vypadá modelka

V roce 2019 se Arshdeep Kaur dostala do finále australské soutěže krásy Miss World. Čekala ji slibná kariéra modelky, ale dívka se rozhodla jinak.

Arshdeep zvažovala příležitost pracovat jako učitelka, dokud nenarazila na reklamu pro nábor zaměstnanců do železniční společnosti Sydney Trains, píše britský bulvární list The Daily Mail.

Modelka/ Zdroj: dailymail.co.uk

Obyvatelka Penrith vyrostla obklopená obrovskými kamiony, protože se její otec zabýval organizací přepravy. Arshdeep nikdy nepřemýšlela o spojení svého osudu s dopravním průmyslem, ale z nějakého důvodu ji upoutalo pozornost právě toto volné místo.

Modelka/ Zdroj: dailymail.co.uk

Nyní studuje dívka základy řízení železniční dopravy. Podle modelky společnost Sydney Trains bojuje proti genderovým stereotypům a najímá profesionály obou pohlaví.

Modelka/ Zdroj: dailymail.co.uk

Je důležité, aby se dívka realizovala v profesi, která byla historicky vždy považována za mužskou.

Modelka/ Zdroj: dailymail.co.uk

„Mezi stážisty je pět žen a čtyři muži, což je poprvé v historii společnosti, kdy počet strojvůdkyň je více než polovina z celkového počtu zaměstnanců,“ řekla dívka.

Modelka/ Zdroj: dailymail.co.uk

Její rodiče přijali zprávu o změně v kariéře jejich dcery klidně. Nyní bývalá modelka a učitelka začíná svůj den přípravou vlaku do práce a cítí se šťastná. Arshdeep si je jistá, že učinila nejlepší rozhodnutí ve svém životě.

Modelka/ Zdroj: dailymail.co.uk

PSALI JSME: PO ČTYŘECH LETECH VEGETARIÁNSTVÍ ZAČALA DÍVKA JÍST MASO: JAK SE ZMĚNILA JEJÍ KŮŽE PO TŘECH TÝDNECH

PŘIPOMÍNÁME: CHUDÁ DÍVKA ŠLA NA SOUTĚŽ KRÁSY HLAVNĚ KVŮLI PENĚZŮM A NAJEDNOU SE JEJÍ ŽIVOT ZMĚNIL: JAK SE TO STALO

Share