Třetí týden boje s koronavirem: Rodina Ladislava Štaidla prozradila, jaký stav má známý hudebník

75letý hudebník Ladislav Štaidl prožívá velmi náročné časy. Známý hudební boss bojuje s koronavirem už tři týdny. Blizky jeho rodiny portálu Aha prozradil, že se jeho stav bohužel nezlepšil.

Ladislav Štaidl/Zdroj: blesk.cz

Podle jeho slov, stav Ladislava Štaidla se nezměnil, ale zůstal vážný. Známy rodiny také dodal, že před lety měl rakovinu krku, kterou zvítězil. Také má jen jednu ledvinu, a asi kvůli tomu má velmi náročný stav během léčby koronaviru.

Ve dnešní době Štaidl se nachází v pražské nemocnice, kam ho odvezl jeho syn Artur. O vážném stavu hudebníka se také rychle dozvěděl jeho kamarád František Janeček, který mu na začátku boje s koronavirem volal.

Ladislav Štaidl/Zdroj: blesk.cz

Podle slov Františka, Štaidl se stěžoval, že se cítí špatně. Janeček mu chtěl zavolat doktora, ale hudebník toho vůbec nechtěl. Několik dnů poté Štaidl přestal odpovídat Janečku, z čeho hudební boss dostal strach.

“Když mi to nebral, tak jsem zavolal jeho synovi, což je advokát Jirka Štaidl,” uvedl František, který věří, že se jeho kamarád rychle uzdraví.

Ladislav Štaidl/Zdroj: blesk.cz

PSALI JSME: “VŮBEC NEVÍ, CO SE STALO, NA NIC SE NEPAMATUJE”: JAKÝ JE AKTUÁLNÍ ZDRAVOTNÍ STAV DALIBORA JANDY

PŘIPOMINAME: „JE TO TAKOVÁ INFORMACE, SE KTEROU SE POTŘEBUJU TROŠKU SAMA SŽÍT“: ZPĚVAČKA A HEREČKA ANNA SLOVÁČKOVÁ POTĚŠILA SVÉ FANOUŠKY A PROZRADILA, ŽE JE KONEČNĚ ZDRAVÁ

Share