Lubomír Volný se hodlá stát youtuberem: tisíce lidí chtějí být jeho přáteli na sociálních sítích

Minulý týden vypukl ve Sněmovně skandál, když poslanec Lubomír Volný bojoval o mikrofon s panem předsedajícím. Poté ale podle svých slov dostává dokonce tisíce žádostí o přátelství na sociálních sítích. Ale už nemůže přijímat přátele, protože již dosáhl přípustného limitu. Hodlá proto zlepšit svou komunikaci se svými příznivci pomocí YouTube.

Poslanec Lubomír Volný se omluvil všem svým příznivcům na Facebooku, protože se chtějí stát jeho přáteli, ale už dosáhl limitu pěti tisíc lidí.

Lubomír Volný / Zdroj: youtube.com

Dá se také říci, že se stal velmi populární na sociálních sítích, například na Facebooku dostává hodně lajků. Kromě 5 tisíc přátel sleduje jeho profil dalších 8 tisíc lidí.

Lubomír Volný ale také přišel na jednání sněmovního výboru opět bez roušky. Za svou potyčku u mikrofonu bude nejspíš potrestán odnětím měsíčního platu.

Lubomír Volný / Zdroj: youtube.com

Díky tomu značná část lidí věnovala pozornost dění kolem Lubomíra Volného. Například zveřejnil příspěvek s názvem Jak to bylo, to bylo video, které zhlédlo více než 300 tisíc krát.

Předseda dolní komory Parlamentu Radek Vondráček dokonce vyhnal ze sálu předsedu hnutí Jednotní. Tuto situaci také komentoval na sociálních sítích.

Dá se říct, že u pana Lubomíra Volného se objevili fanoušci, kteří mu přejí všechno nejlepší a říkají, že jsou připraveni jít po něm.

Policie hlavního města ho bude prověřovat kvůli podezření z výtržnictví. Před několika dny sám prohlásil, že hodlá sám podat žalobu na ty, kteří ho napadli. Alespoň si to myslí.

Lubomír Volný / Zdroj: youtube.com

Poslanec se stal velmi populárním po kauze, která se ve čtvrtek odehrála ve Sněmovně. Tehdy předsedající vypnul mikrofon vystupujícímu Lubomíru Volnému, načež poslanec šel mluvit do mikrofonu pana předsedajícího. Pak zasáhli další poslanci a došlo k potyčce.

Také prostřednictvím svých sociálních sítí oznámil, že chce využít YouTube ke komunikaci s lidmi. Například by mohl hlásit kratší zprávy, nebo by jednou týdně mohl odpovídat na otázky lidí.

PSALI JSME: NOŠENÍ RESPIRÁTORŮ V ČESKU: ROMAN PRYMULA PROZRADIL, NA KTERÝCH MÍSTECH BY TO PODLE NĚJ MĚLO SMYSL

PŘIPOMÍNÁME: ŽÁRLIVÝ MUŽ PŘIVEDL SVOU ŽENU K STYLISTŮM, ABY JI UDĚLALI SKROMNĚJŠÍ: VÝSLEDEK JE ALE ZCELA NEUSPOKOJIL

Share