Žena, která dlouhou dobu měla nadváhu ztratila polovinu své hmotnosti: stačila jedna otázka stačil, aby ji motivovala cizinka

Zdravotní sestra zhubla o 42 kilogramů, ale její motivace zhubnout je překvapující. Důvodem dramatických změn nebyl výsměch ostatních, ale extrémně nepříjemná otázka od pacientky, která ji donutila změnit svůj životní styl.

Hannah Steward/ Zdroj: medialeaks.ru

Nejen výsměch nebo zdravotní problémy mohou motivovat člověka, aby na sobě pracoval. Jednoho dne se žena rozhodla změnit, když v odrazu okna uviděla velmi tlustou hrdinku slavného filmu. Ukázalo se však, že to byl její vlastní odraz.

Hannah Steward, zdravotní sestra se sídlem v Birminghamu v Anglii, měla na sobě lékařskou uniformu XXL a milovala sladkosti. Na pozadí nadváhy, astma ženy zhoršila.

Ani možné zdravotní problémy nemotivovaly ženu ke snížení hmotnosti tak, jak by mohla pacientova otázka ohledně délky těhotenství.

Hannah Steward/ Zdroj: medialeaks.ru

Hannah musela udělat hodně práce, aby změnila své stravovací návyky a obecně svůj životní styl. Ale stálo to za to.

Co dělala Hannah?

Hannah Steward/ Zdroj: YouTube

Odmítla nezdravé a mastné potraviny. Dříve žena milovala snídani se sladkými cereáliemi nebo sušenky.

Na oběd – sendviče s máslem a na večeři si vždy dála obrovské porce těstovin s množstvím omáčky.

Hannah Steward/ Zdroj: medialeaks.ru

Teď je to všechno v minulosti, protože konzumuje jen správné jídlo. Její strava obsahuje vysoký obsah vlákniny a bílkovin.

„Do života jsem přidal sport – pilates, který mi posílil svaly, a k tomu hodně chůze.“

Připojila se ke organizaci, ve které jsou lidé se stejnými problémy, kteří se navzájem podporují až k štíhlému tělu.

Díky svému neexistujícímu těhotenství dosáhla žena neuvěřitelných výsledků. Ztratila neuvěřitelných 42 kilogramů.PSALI JSME: LUBOMÍR VOLNÝ SE HODLÁ STÁT YOUTUBEREM: TISÍCE LIDÍ CHTĚJÍ BÝT JEHO PŘÁTELI NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH

PŘIPOMÍNÁME: K STYLISTCE PŘIŠLA DÍVKA S PLEŠI: PO PROMĚNĚ JE K NEPOZNÁNÍ

Share