Tomáš Horna po rozchodu s Monikou Absolonovou promluvil o své hokejové kariéře: Jak hokejista dostal od Jaromíra Jágra staršího milion korun

40letý hokejista Tomáš Horna zaživa velmi náročné časy. Rozvedl se se známou zpěvačkou Monikou Absolonovou kvůli dluhům, o kterých promluvil před několika týdny.

Dnes webu Bez frází se rozhodl promluvit o své hokejové kariéře. Jeho kariéra začala v jehož rodném městě Kladno, a za tamní klub Horna i hrál. Jeho majitelem byl otec Jaromíra Jágra Jaromír Jágr starší, který mu před lety moc pomohl.

Jaromír Jágr starší/Zdroj: sport.cz

Podle slov Horny, dostával nabídku na hraní z Finska, ale tou odmítl, což ho ve dnešní době moc trápí. Tomáš řekl, že důvodem, proč zůstával doma bylo to, že ve své rodné zemi dostával dost peněz, a cítil se pohodlně.

Horna řekl, že si potom uvědomil, že udělal obrovskou chybu. Tomáš měl stejnou situaci i po několika letech, protože dostal nabídku že Švédska, kterou také odmítl.

Tomáš Horna/Zdroj: youtube.com

Podle jehož slov, tehdy se mu narodila dcera, kvůli čemuž potřeboval bič peněz, než měl, protože chtěl si pořídit pro svou rodinu dům. Horna řekl, že ve Švédsku byl vyšší plat, ale s otcem Jaromíra Jágra to vyřešil jinak.

Horna řekl, že Jágr starší mu dohodil stavební firmu, což se Tomášovi nelíbilo. Hokejista zavolal Jágrovi, a řekl, že potřebuje milion korun. Jágr starší ty peníze poslal Horně za několik dnů, kvůli čemuž Tomáš znovu zůstal ve své rodné zemi.

Tomáš Horna se svými dětmi/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: TOMÁŠ HORNA PO ROZCHODU S ABSOLONOVOU PROMLUVIL O SVÝCH DLUZÍCH A POBYTU V LÉČEBNĚ:“VŠUDYPŘÍTOMNÝ STRES MĚ DEFINITIVNĚ DOHNAL A JÁ SE ZHROUTIL”

PŘIPOMINAME: NEJLEPŠÍ TĚLOCVIK PRO MONIKU ABSOLONOVOU: ZNÁMÁ ZPĚVAČKA SE POCHLUBILA SEKÁNÍM ZAHRADY

Share