“Tohle si osobně beru, protože to je vyložená nepravda”: Velká zpověď herečky Jiřiny Bohdalové

Už dlouhodobě se spekuluje o tom, že známá herečka Jiřina Bohdalová je velmi lakomá. Herečka prozradila portálu Idnes, že to tak není. Podle jejich slov, dětství měla dost těžké, a kvůli němu Bohdalová neumí být rozhazovačná.

Jiřina Bohdalová/Zdroj: denik.cz

Jiřina řekla, že v její dětství maminka měla jídlo rozpočítané, a nikdo nemohl nic vzít z ledničky. Dokonce i masové jídlo měla jen v neděli. “Vždycky mi připomínala, ušetřit můžeš jenom na hubě,” uvedla herečka.

V 50. letech 20. století rodina Jiřiny Bohdalové zažívala nejtěžší časy kvůli odsouzeni tatínka známé herečky na 15 let do věznice. Bohdalová v té době byla jediná, kdo mohl živit svou rodinu.

Jiřina Bohdalová/Zdroj: denik.cz

22.létá Jiřina byla jediná, kdo mohl pracovat, protože její maminka se zhroutila a také v rodině měla sestru, které bylo jenom 12.let. Podle slov herečky, šetřili na své hubě, téměř všechno jídlo dávala své rodině, ale sama jedla strašně.

“Od té doby mám v hlavě zakódováno, že musím myslet neustále ‘na pak’. To se s vámi vlečné celý život,” řekla Jiřina, kterou všechny komentáře o její lakomství štvou. “Tohle si osobně beru, protože to je vyložená nepravda,” ukončila herečka.

Jiřina Bohdalová/Zdroj: denik.cz

PSALI JSME: JIŘINA BOHDALOVÁ DALA BEZDOMOVCOVI 5 tisíc korun: PROČ TO UDĚLALA

PŘIPOMINAME: „ČLOVĚK MUSÍ BÝT ZODPOVĚDNÝ NEJEN SÁM K SOBĚ, ALE PŘEDEVŠÍM K TĚM DRUHÝM“: CO SI MYSLI JIŘINA BOHDALOVÁ O KORONAVIRU

Share