50letá žena se stala náhradní matkou pro svou dceru: Ta ale také otěhotněla, a oběma ženám se narodily dívky, které mají podle všeho více společného než mnoho dvojčat

Celý příběh začal v rodině Kyle a Kelsey Piercových – žena po mnoho let nemohla otěhotnět a zklamaný pár se již připravoval na IVF. To ale mohlo Kelsey vážně poškodit zdraví, kvůli čemuž manželé s rozhodnutím nespěchali.

Rodina / Zdroj: odnaminyta.com

Matka dívky, Lisa, se o dceru velmi bála a snažila se jí pomoci všemi možnými způsoby. Jednoho dne se jí do očí dostal článek o tom, jak jedna matka se stala náhradní matkou pro svou neplodnou dceru, a rozhodla se následovat tomuto příkladu.

Rodina / Zdroj: odnaminyta.com

Kyle a Kelsey byli velmi rádi takovému nápadu, a krátce po umělém oplodnění se Lise podařilo otěhotnět. Už o měsíc později ale rodinu šokovala nečekaná zpráva – pokusy páru byly úspěšné a Kelsey je také těhotná.

Rodina / Zdroj: odnaminyta.com

Už po půl roce se navíc oběma ženám narodily dívky, které mají podle všeho více společného než mnoho dvojčat. Dcery se jmenovaly Everly Rose a Ava Ray, nyní je vychovává velká milující rodina.

Rodina / Zdroj: odnaminyta.com

Místní odborníci se o tento případ velmi zajímali – a uzavřeli s rodiči „dvojčat“ smlouvu o několika genetických vyšetřeních, samozřejmě bezpečných pro holčičky.

Ultrasonografie / Zdroj: odnaminyta.com

PSALI JSME: DVOJČATA SE PŘI NAROZENÍ DRŽELA ZA RUCE: DNES JSOU NEJLEPŠÍ KAMARÁDKY

PŘOPOMÍNÁME: ŽENĚ SE NEDAŘILO OTĚHOTNĚT A ROZHODLA SE, ŽE SI VEZME DÍTĚ ZE SIROTČINCE: POTÉ, CO SI ADOPTOVALA ČTYŘI DĚTI, DÍVKA ZJISTILA, ŽE JE TĚHOTNÁ ČTYŘMI DĚTMI

Share