Mrznoucí kočka „zaklepala“ na dveře neznámé dívky a prosila o pomoc: pak se život mazlíčka navždy změnil

Vyčerpaná a zmrzlá kočka nasbírala poslední sílu a šla hledat záchranu.

Kočka/zdroj: novosibirsk.sm-news.ru

Často se stává, že toulavá zvířata nemohou nebo se bojí požádat o pomoc lidi. Ale tato kočka dokázala nabrat sílu a udělala všechno správně.

Jednoho odpoledne dívka žijící v Kanadě slyšela, jak někdo škrábe na sklo dveří jejího domu. Byla zima a bylo slyšet slabé mňoukání. Dívka se šla podívat, co je to za hluk, ukázalo se, že za skleněnými dveřmi je kočka. Byla velmi zmrzlá a vyčerpaná. V její očích se četlo strašné zoufalství, bylo jasné, že to byla možná její jediná a poslední šance na záchranu.

Kočka/zdroj: novosibirsk.sm-news.ru

Dívka nemohla odmítnout v pomoci ubohému zvířeti, které nasbíralo poslední sílu a požádalo o pomoc. Dívka domu pustila chudého zrzavého chudáčka dovnitř a okamžitě zavolala své kamarádce, která pracovala v útulku pro kočky. Přestože vyčerpaný tulák byl úplně dospělou kočkou, zaměstnanec útulku ho nemohl odmítnout. Ukázalo se, že zrzavý chudáček měl velké štěstí a přišel na správné místo.

Kočka/zdroj: novosibirsk.sm-news.ru

Veterináři zkoumali kočku, která vykazovala mnoho onemocnění. Nejen, že měla omrzliny na tlapkách, trpěla klíšťaty a blechami. Na těle zvířete byla kousnutí. Zuby kočky byly vážně poškozeny a byla nalezena cukrovka. Je nepravděpodobné, že by nemocná kočka nezvládla nemocí sama a pravděpodobně by zimu nedokázala přežít.

Zrzek dostal přezdívku Aslan, stejně jako lev z Lewisova příběhu o Narnii. Zaměstnanec útulku vzala Aslana, aby s ní žil, v nové rodině se kočka spřátelila s černobílým kotětem Cleo.

Kočky/zdroj: novosibirsk.sm-news.ru

Aslanova léčba samozřejmě trvala déle než měsíc, ale nyní je na tom mnohem líp a ve své milující rodině je šťastným mazlíčkem!

PSALI JSME: Skutečný umělec: Dívka zpívá písničku a kocourek zpívá spolu s ní

PŘIPOMÍNÁME: Kocour, který má rad procházky se jednou vrátil s neobvyklou poznámkou od souseda

Share