Tereza Hlůšková má nové zaměstnání: mladá Češka ukázala obrovský výstřih a řekla, jak jí pomůže v práci

Před nedávnem se do Česka vrátila Tereza Hlůšková, která strávila několik let v pákistánském vězení za pašování heroinu. Nyní si Češka už našla i práci. Na sociálních sítích prozradila, že se bude živit jako servírka. Ihned ostatním ukázala jak získat velká dýška a má k tomu celkem jednoduchý trik. Píše o tom web extra.cz.

Není to ale jednoduché nejít si zaměstnání po pobytu ve věznici. O tom ví i Tereza Hlůšková, která odseděla 4 roky za pašování drog v Pákistánu. Nakonec ji ale předčasně propustili a nyní je znovu v Česku. Po několika měsících si konečně našla i práci.

Tereza Hlůšková / Zdroj: instagram.com

Teď Tereza bude pracovat jako servírka a také ihned prozradila, jak si přivydělat v tomto oboru. „Holky servírky, chcete dýška? Tak se snažte, tohle pomáhá,“ napsala Hlůšková pod svou fotkou, na které pózuje s velkým výstřihem.

Tereza Hlůšková / Zdroj: youtube.com

Všichni asi pochopili jakou radu měla na mysli, i když Tereza dodala, že jde o vtip. Upřesnila, že servírka jen musí přinést, co si host objednal a usmívat se. „Ale i ta prsa v tom hrají roli,“ podotkla.

PSALI JSME: „POPRVÉ JSEM SI HO NECHALA DÁT ASI V 35 LETECH“: MONIKA MAREŠOVÁ PROMLUVILA O ESTETICKÝCH ZÁKROCÍCH

PŘIPOMÍNÁME: „ZHUBLA JSEM 35 KILO“: PAVLA TOMICOVÁ SE ZMĚNILA K NEPOZNÁNÍ

Share