„Poprvé jsem si ho nechala dát asi v 35 letech“: Monika Marešová promluvila o estetických zákrocích

Monika Marešová se nyní věnuje dceři Alex, výchova dcery je pro ni prioritou. Je sice zaneprázdněná, ale je šťastná a vypadá skvěle. Řekla, že jí pomáhají i estetické zákroky. Píše o tom CNN Prima News.

Manželka známého moderátora Leoše Mareše prozradila, že dříve chodila na botox. Teď nechodí, protože se věnuje dceři, ale doufá, že brzy bude mít zase čas na podobné estetické zákroky.

Monika Marešová / Zdroj: youtube.com

„Poprvé jsem si ho nechala dát asi v 35 letech,“ řekla v rozhovoru pro ShowTime. Kromě toho podstoupila i některé další kosmetické zákroky. Jedná se například o obočí nebo vyžehlení kůže na krku.

„To, že se chceme líbit sami sobě a chceme stárnout s grácií, je v pořádku,“ uvedla Monika Marešová. Teď pro ni takové zákroky nejsou prioritou, přiznala, že dát si jednou denně krém je pro ni vrcholem péče.

Monika Marešová a Leoš Mareš / Zdroj: youtube.com

Promluvila také o svém manželovi a řekla, že je skvělý otec. Leoš Mareš má také dva syny z předchozího manželství a jeho současná manželka věděla, že je dobrým tatínkem už dříve.

Před téměř čtyřmi měsíci se manželům narodila dcera Alex a nyní se věnují především jí. Maminka si myslí, že dcera bude silná osobnost, podle jejích slov je to už vidět.

Monika Marešová / Zdroj: tv.blesk.cz

Je to jen pár měsíců po porodu, ale už má skvělou postavu, i když netrénuje a nedodržuje dietu. „Myslím, že je to kojením. Alex je plně kojená, tak je to taková ‚vysavačka‘,“ dodala Monika Marešová.

PSALI JSME: „ZHUBLA JSEM 35 KILO“: PAVLA TOMICOVÁ SE ZMĚNILA K NEPOZNÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: TAJEMSTVÍ ODCHODU JAKUBA VYSKOČILA: PROČ OTEC NEVĚŘÍ VERZI POLICIE

Share