Tento pár se stal nejmladšími dědečkem a babičkou: je těžké uhodnout, kolik je jím let

Je to už tří měsíce, co se z poměrně mladého páru stali prarodiče. Jsou sice rádi nové své roli, ale potíží je o něco více, než oni předpokládali.

Jenni s manželem / Zdroj: Facebook

V roce 2020 dcera manželů Madle, Charmain, sdílela zprávu o svém těhotenství se svými rodiči. Tehdy bylo dívce 16 let a řekla, že čeká dítě od svého přítele, se kterým chodila 2 roky.

Charmain a Isla-May / Zdroj: Facebook

Když se rodiče dozvěděli pravdu, nespěchali se hádat s mladíkem a jeho rodiči. Je to proto, že Jenni se také stala matkou dost brzy, v 17 letech a nezapomněla, jak ji odmítli podpořit blízcí lidé. Žena se rozhodla neopakovat chyby svých příbuzných.

Jenni s dcerou / Zdroj: Facebook

„Chápala jsem, co cítila moje dcera, která se rozhodla říct pravdu. Ale hned jsem jí řekla, že je to její rozhodnutí, a ať už je to jakkoliv, podporuji ho. Od té chvíle Charmaine rychle dospěla, to je přirozené, protože se připravovala na to, že se stane matkou,“ říká Jenni Medlam.

Isla-May / Zdroj: Facebook

Dívka porodila zdravé dítě v létě 2021. Holčička dostala jmeno Isla-May. Novopečení prarodiče jsou rádi, že se jejich dcera rozhodla správně, a také říkají, že holčička je velmi podobná jejich dceři ve stejném věku. Jenni je nyní 34 let a Richardovi je 35 let.

Jenni s vnučkou / Zdroj: Facebook

Navíc cizinci budou mít jistotu, že je to jejich dítě.

„Když jdeme s malou na procházku, lide jsou přesvědčeni, že je to naše dítě. Ale snažíme se vysvětlit, že je to naše vnučka. Mnoho lidí si myslí, že je to vtip.“ dodala Jenni.

Isla-May / Zdroj: Facebook

PSALI JSME: EVA HRUŠKOVÁ SE ZNOVU STALA BABIČKOU: „NEJSEM BABIČKA NA HLÍDÁNÍ, ALE NA VÝLETY“

PŘIPOMÍNÁME: MYSLÍM SI, ŽE JE HLOUPÉ NAVAZOVAT VZTAH S MUŽI PO 60 LETECH: ZŮSTAT SAMA JE MNOHEM JEDNODUŠŠÍ, VYSVĚTLÍM PROČ

Share