Blogerka se ukázala bez make-upu: je těžké uvěřit, že je to stejná osoba

Blogerka dobývá TikTok zajímavými videí, na kterých mění svůj vzhled pomocí líčení. Lidé jsou prostě šokováni z tak neuvěřitelné proměny.

princessglitterhead / Zdroj: TikTok

Blogerka Alicia má nyní na TikToku více než 2,6 milionu fanoušku. Žena zažila mnoho problémů týkajících se vzhledu: po prvním těhotenství jí náhle začaly vypadávat zuby. Tehdy jí bylo teprve 21 let. Žena teď používá protézy. Mimochodem, často si z toho dělá legraci ve svém profilu.

@princxssglitterhead

🐱🐠who🐿😅#merchdrop #merchinbio #todayilearnedthis #beforeandaftertiktok #beforeandafters #makeuptransformations #princessglitterheadmakeup #alicia

♬ original sound – Kiera Lyons 🕯🕰🗝

Po takových změnách se Alicia obávala, že se „nikdy nebude cítit krásná“ a manžel ji prostě opustí. Ale ne: vždy podporoval milovanou a teď spolu vychovávají už čtyři děti!

princessglitterhead / Zdroj: TikTok

Alicia se dlouho trápila kvůli svému vzhledu, ale nakonec dokázala ho přijmout. Spolu s tím rozvinula schopnost dělat líčení na nejlepší úrovní. Lidé, kteří ji poprvé sledují, často nevěří, že se žena skutečně tak může proměnit. Mnoho lidí si myslí, že na video jsou dvě různé ženy.

Ne, to je Alicia. Zde je video, ve kterém si žena dělá líčení. Je to opravdu působivé!

@princxssglitterhead

OMG🤭! Thank YOU for 2 MILLION😭🙌🏼#thankyoutiktok #redturtle #2u#favoritemakeup#selfcaretiktok #withorwithout #snapindentures #toothlessprincess 👑

♬ to the salon – 🍄 78.9K mushrooms 🍄

PSALI JSME: TENTO PÁR SE STAL NEJMLADŠÍMI DĚDEČKEM A BABIČKOU: JE TĚŽKÉ UHODNOUT, KOLIK JE JÍM LET

PŘIPOMÍNÁME: EVA HRUŠKOVÁ SE ZNOVU STALA BABIČKOU: „NEJSEM BABIČKA NA HLÍDÁNÍ, ALE NA VÝLETY“

Share