Myslím si, že je hloupé navazovat vztah s muži po 60 letech: zůstat sama je mnohem jednodušší, vysvětlím proč

Když jsem se rozvedla s manželem, musela jsem hodně přemýšlet. Jednou z důležitých myšlenek bylo, že není úplně jasné, proč jsem zůstala tak dlouho s člověkem, se kterým jsem byla nešťastná?

Rozvod / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Když jsem se snažila odpovědět na tuto otázku, přišla jsem na spoustu věcí. Možná jsem prostě nechtěla vynikát: všechny mé kamarádky byly vdané, do jejich společnosti bych nezapadala. Proto jsem manžela neopustila dříve.

Ale teď je mi jasné jedno: tohle se nesmí dělat. Myslím si, že muži, kteří překročili hranici 60 let, obecně přestávají být pro vztah vhodné. Je neuvěřitelně obtížné se s nimi vyrovnat, a pokud žijete sami, můžete si skutečně užívat života.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Čím je muž starší, tím víc se snaží ukázat všem svou povahu. Projevuje hodně nespokojenosti, neustále na něco nadává. Takového člověk je neuvěřitelně obtížné potěšit alespoň v něčem.

Můj manžel si například stěžoval na všechno od sousedů po zprávy, které vidí v televizi. A ano, se mnou byl vždycky také nespokojený. Ukazuje se, že nemůžete žít v klidu, všechno kolem je otráveno tímto pesimismem. A já mám ráda klid, když někdo vedle mě pořád si na něco stěžuje, je mi z toho zle.

Šedovlása žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Osamělá žena se nemusí neustále snažit přizpůsobit se takovému „skvělému“ spolubydlícímu. Dům ji přivítá klidem a tichém. Můžete dělat cokoliv. Je to příjemné, že? Říkám to ze své zkušenosti, teď, když už nějakou dobu žiju sama, všechno je mi jasné. Je to taková pohoda, že mi všechny vdané kamarádky závidí.

Kromě toho muž nad šedesát přestává podporovat ženu, se kterou je ve vztahu. Dělá ji šťastnou? Vůbec ne!

Osamělý život je mnohem lepší a jednodušší. Ženy jsou zvyklé žít tímto způsobem, protože jsou neustále samy, zatímco manžel se někde zdržuje, a když přijde, nevěnuje jim žádnou pozornost. Chuť svobody je návyková a neodolatelně přitahována k sobě.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: U PŘÍLEŽITOSTI VÝROČÍ SVATBY: KRÁSNÁ PRINCEZNA EUGENIE SDÍLELA DOSUD NEZVEŘEJNĚNÉ FOTOGRAFIE ZE SVATBY

PŘIPOMÍNÁME: JENNIFER ANISTON SI PŘED ROKEM VZALA PEJSKA Z ÚTULKU: JAK NYNÍ ZVÍŘE VYPADÁ

Share