Tento manželský pár má věkový rozdíl přes 50 let: jak žije neobvyklá rodina

Terzel Rasmus, 29letá studentka z jihoafrického Kapského Města, překvapuje známé výběrem druhé poloviny. Dívka se zamilovala do osmdesátiletého muže a v roce 2016 si ho vzala.

Terzel a Wilson Rasmus / Zdroj: medialeaks.ru

Vše začalo tanečním večerem uspořádaným v redakci místních novin. Terzel pracovala jako fotografka v nakladatelství. Tehdy se poprvé setkala osmdesátiletým Wilsonem.

„Dokončila jsem focení a rozhodla jsem se zůstat na večírku. Seděla jsem u stolu, když za mnou přišel Wilson a zeptal se, jestli si může sednout vedle. Byl sám, byla jsem sama, asi si myslel, že takhle si dokážeme zkrášlit náš večer,“ poznamenala se smíchem Terzel.

Terzel a Wilson Rasmus / Zdroj: cosmo.ru

Ukázalo se, že Wilson si všiml dívky s kamerou dlouho před začátkem večírku. Chtěl se k ní přiblížit dřív, ale nemohl přijít na důvod k zahájení rozhovoru.

Terzel a Wilson Rasmus / Zdroj: medialeaks.ru

„Vypadal tak zábavně, když se během rozhovoru začal stydět“ vzpomíná si Terzel.

Terzel a Wilson si vyměnili čísla a druhý den dívka znovu pozvala muže do redakce, aby si s ním dala šálek kávy. Od této chvíle se pár už nikdy nerozešel.

Terzel a Wilson Rasmus / Zdroj: cosmo.ru

„Nikdy jsem o sobě nepřemýšlel jako o starším člověku. To mi v životě hodně pomohlo, protože s takovou postojem jsem vždy vzhůru a energický. Víte, je lepší si vzít mladou dívku než svou vrstevnici. Líbí se mi myšlenka, že by se o mě Terzel mohla starat v hlubokém stáří,“ řekl Wilson.

Wilsonova první žena zemřela v roce 2002 na těžkou formu rakoviny a od té doby se muž nesnažil s nikým navázat vztah. A právě setkání s Terzel změnilo jeho pohled na svět, což dává šanci pochopit, že jeho život ještě neskončil.

Terzel a Wilson Rasmus / Zdroj: cosmo.ru

Po svatbě v roce 2016 žijí Terzel a Wilson společně. Šikmé pohledy kolemjdoucích zpočátku dvojici zneklidňovaly, ale v průběhu let si zvykli nevěnovat tomu pozornost. Hlavní věc je, že rodina dívky pozitivně reagují na jejich manželství.

Terzel a Wilson Rasmus / Zdroj: cosmo.ru

„Moji rodiče Wilsona zbožňují. Otec byl ohromen jeho vyrovnaností a péčí. Vždycky pro mě chtěl jen to nejlepší a když viděl péči manžela, s radostí přijal mou volbu,“ řekla Terzel.

Jediná složitost ve vztahu páru, podle uznání dívky, je naučit manžela základy komunikace s technologiemi. Dívka se domnívá, že v dnešním světě není možné žít bez použití moderních komunikačních prostředků. Proto se Wilson musí denně učit nové věci.

Terzel a Wilson Rasmus / Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: PÁR, KTEŘÝ SE VZAL PŘES VĚKOVÝ ROZDÍL 33 ROKY: JAK DOPADL JEJICH RODINNÝ ŽIVOT

PŘIPOMÍNÁME: JEJICH VĚKOVÝ ROZDÍL JE 53 LET: 18 LETÁ DÍVKA SE PROVDALA ZA 71 LETÉHO MUŽE A JAK ŽIJE PÁR DNES

Share