„Chci, abys pracovala“: muž napsal upřímný a otevřený dopis své manželce

Britské noviny „Guardian“ zveřejnily dopis od manžela své ženě. Obsahoval neobvyklý požadavek: zachránit manželství a stát se příkladem pro moji dceru, přesněji… získat práci.

Žena/Zdroj: zamechatelno.fun

„Pamatuji si, že jsem tě viděl v přípravných kurzech na právnické škole. Na pozadí pochmurných a nervózních tváří ostatních studentů tvoje zářila. A brzy jsem zjistil, že jsi laskavá, okouzlující dívka, realistka, milující rodinu a věrná v přátelství.

Začal jsem pracovat a začínající právník má dlouhou pracovní dobu a vysokou úroveň stresu. A najednou jsi nespěchala hledat práci.

Pak těhotenství, které jsme si oba přáli, zaměřilo na nejdůležitější práci na světě. O několik let později máme další dítě. Nikdy jsi se nevrátila do práce, i když děti byly celý den ve škole a náš prvorozený se chystá na vysokou školu.

Muž/Zdroj: zamechatelno.fun

Moje kariéra proběhla docela dobře. Všichni máme:

krásný dům v klidné a bezpečné oblasti;

každoroční dovolená;

zdravé a šťastné děti;

peníze vyčleněné na jejich školné.

Ale všechno mě to hodně stálo. V posledních letech se zvýšila moje odpovědnost v práci, stres se stal nesnesitelným a moje zdraví se zhoršilo.

Naše rodina je vděčná za všechno, co máme, všichni víme, že máme mnohem větší štěstí než miliony lidí, kteří jsou nuceni pracovat mnohem tvrději. Chci, abys šla do práce, abych mohl změnit svoji, a naše životní úroveň zůstala stejná.

Žena/Zdroj: zamechatelno.fun

Chci, abys šla do práce, a přestal jsem se probouzet v domnění, že moje práce je vše, co nás odděluje od bankrotu. Chci, abys pracovala, protože naše manželství tak bude více partnerské a nebudu se cítit jako bankomat. Chci, aby naše dcera viděla tě v práci a naladila se na kariéru, která jí dá příležitost nezáviset na muži tak, jak ty závisíš na mně. Ale hlavně chci, abys chodila do práce, protože se chci cítit milován.“

PSALI JSME: MANŽELE SI KOUPILI DŮM, ALE ANI TUŠENI NEMĚLI V JAK ŠPATNÉM STAVU JE: O DEVĚT MĚSÍCŮ POZDĚJI JEJICH BYDLENÍ SE ZMĚNILO K NEPOZNÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: NOVOMANŽELÉ OMYLEM KOUPILI ZNIČENÝ ZÁMEK A TEĎ HO OPRAVUJÍ: JAK TO TEĎ VYPADÁ

Share