Pár, kteřý se vzal přes věkový rozdíl 33 roky: jak dopadl jejich rodinný život

Taková manželství jsou poměrně běžná a nejčastější možností je mladá dívka, která se ožení se starším bohatým mužem. Existují však i jiní příběhy.

Susanna a Peter jsou zcela netypickým příkladem. Je to mladý, milý a nadějný muž a rozvedená žena se dvěma dospělými dětmi. Ti dva jsou manželé a cítí lásku.

Peter poprvé viděl Susann, když mu bylo 16 let. Žena byla kamarádkou jeho matky a učila španělštinu. Měla obyčejný vzhled a průměrný příjem, to znamená, že neměla neobvyklou krásu ani obrovské jmění.

Peter se do ní ale zamiloval téměř okamžitě. Chlapec se však neodvážil přiznat své pocity a bál se obrovského rozdílu ve věku – 33 roky.

Pár/Zdroj: dushevno.net

Peter svou lásku skryl, ale zapsal se na kurzy španělštiny, aby byl se svou milovanou, která o mladím obdivovateli vůbec netušila. Chlapec neměl rád cizí jazyk, ale jeho cíl byl úplně jiný, chtěl být blíže Susanne.

Když bylo Peterovi 18 let, řekl o svých citech Susanně. Byla překvapená, ale neodmítla zamilovaného chlapce a požádala ho, aby dal ji čas na přemýšlení. A byly opravdu dobré důvody přemýšlet o všem, protože žena se bála reakce příbuzných a odsouzen ostatních.

A přesto pocity převládaly nad stereotypy. Proto 19letý Peter a 52letá Susanna se vzali. Děti ženy manželství schválily, ale ostatní příbuzní bylo proti tomuto manželství. Ale pár se rozhodl jít proti všem a najít štěstí.

Pár/Zdroj: dushevno.net

Susanna a Peter jsou spolu šťastní už šest let a v jejich rodině nejsou žádné vážné rozdíly. Tři roky po svatbě se páru narodilo dítě. Pár je opravdu šťastný.

Pár dokazuje, že v našem životě existuje místo pro skutečné a upřímné pocity, které mohou vzniknout v rozporu se stereotypy a veřejným míněním.

PSALI JSME: PÁR NA SVÉ ZAHRADĚ NAŠEL STAROU KOVOVOU KRABICI, KTERÁ SE UKÁZALA BÝT SKUTEČNÝM POKLADEM

PŘIPOMÍNÁME: MANŽELSKÝ PÁR ZACHRÁNILI MALÉ ŠTĚNĚ, A MYSLELI SI, ŽE SE DROBEK NEZVĚTŠÍ: O NĚCO POZDĚJI, ONI POCHOPILI JAK MOC SE MÝLILY

Share