„Ten pocit nepřeju nikomu z vás“: Ornella Koktová prozradila, jak se její syn ztratil

Ornella Koktová je maminkou na plný úvazek, stará se o tři děti. Je těžké je všechny uhlídat. Když Ornella s manželem Josefem Koktou a dětmi navštívila restauraci, ztratil se jejich syn Sven. Píše o tom web Blesk.cz.

Na svém Instagramu řekla, že neděle mohla být krásná, ale kvůli jedné situaci Ornella byla vyděšená. Ráno bylo skvělé, její starší syn Quentin jel na výlet a Ornella s manželem a dvěma mladšími dětmi šla do restaurace.

Ornella Koktová / Zdroj: tv.blesk.cz

Malé děti se často zajímají o všechno, takže jsou velmi aktivní a nechtějí sedět vedle rodičů. Její dvouletý syn Sven se tak ztratil.

„Během jedné chvilky Sven fuč,“ napsala na Instagramu Ornella Koktová. Řekla, že syn chtěl pít, pak si hrál s nějakou holčičkou a nevšimla si, že někam odešel.

Ornella Koktová / Zdroj: youtube.com

Její dcera Lilianne také chtěla pít, a tak se o ni milující máma starala. Pak si ale uvědomila, že syn někam odešel. „Ten pocit nepřeju nikomu z vás… Nepopsatelný strach a panika,“ uvedla Koktová.

Podle ní ho zachránili dva popeláři, takže naštěstí vše dopadlo dobře. Zavolala policii, ale bylo jí oznámeno, že její syn už byl s jednou z hlídek.

Ornella Koktová / Zdroj: instagram.com

Je ráda, že to dopadlo dobře a poděkovala všem, kteří jim v této situaci pomohli.

PSALI JSME: DANIELA PÍSAŘOVICOVÁ SE ROZHODLA ODPOVĚDĚT FANYNCE TAŤÁNY KUCHAŘOVÉ: CO JÍ ŘEKLA

PŘIPOMÍNÁME: „DODNES JI MŮŽE MÍT NĚKDO V PENĚŽENCE“: VZÁCNÁ DESETIKORUNA SE VYDRAŽILA ZA VÍCE NEŽ 400 TISÍC KČ, BYL TO REKORD

Share