“Teď jsem šťastné zadaná a je to taky dobré”: Lucie Vondráčková prozradila některé detaily svého vztahu s Petrem Vojnarem

Lucie Vondráčková je velmi známou zpěvačkou, která má úžasnou karieru, ale bohužel ve vztahu se jí moc dlouho nedařilo a byla několik let single. Před několika měsíci potkala Petra Vojnara, se kterým je dnes velice šťastná.

Lucie Vondráčková/Zdroj: instagram.com

Po rozchodu s hokejistou Tomášem Plekancem byla zdrcená, a žádný vztah s dalším mužem nechtěla. Situaci ale změnil její současní partner Petr, se kterým zpěvačka jen záři.

Lucie portálu Nový čas promluvila, že se vztah s Vojnarem jí moc líbí. “Dlouho jsem byla single, protože mi to vyhovovalo, a teď jsem šťastně zadaná a je to taky dobré,” prozradila Vondráčková.

Lucie Vondráčková, Petr Vojnar a jeho dcera/Zdroj: instagram.com

Lucie také promluvila, kde potkala svého partnera. Podle jejich slov, poprvé se seznámili na rozhovoru, a už tehdy Vojnar působil jako gentleman a Lucii dával moc dobré otázky. Potom se s nim setkala na natáčení videoklipu, během kterého zjistila, že má úžasný humor, který jí moc baví.

Lucie Vondráčková/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: BOHUŠ MATUŠ PROMLUVIL O SVÉ MANŽELCE: ZNÁMÝ ZPĚVÁK SDÍLEL, ŽE VĚTŠINA JEHO KAMARÁDŮ MU ZÁVIDÍ

PŘIPOMÍNÁME: MONIKA ABSOLONOVÁ JE PLNÁ ENERGIE: ZNÁMÁ ZPĚVAČKA PO ROZCHODU PROMLUVILA, CO SI MYSLÍ O DALŠÍCH VZTAZÍCH S MUŽI

Share