„Tady máte, mámo, tisíc korun. A sbohem,“ řekla snacha a práskla dveřmi

Ne vždy se vztahy s příbuznými vyvíjejí tak, jak bychom si přáli.

Olga a paní Marie nemohly najít společnou řeč. V zájmu milovaného muže se manželka a matka snažily zachovat určitou neutralitu, aby nevyvolávaly neustálé konflikty. Když se vnuk narodil, paní Marie dokonce nabídla své snaše příměří.

Moudrá žena se rozhodla zapomenout na všechny urážky. Slíbila, že pomůže mladé matce a bude hlídat vnuka, jakmile bude její pomoc potřebná. Muž byl velmi rád, že v domě konečně zvítězil mír. Ale netrvalo to dlouho. Novopečená maminka byla jako utržená z řetězu. Rady tchyně ji jen rozčilovaly.

Tchyně / Ilustrační foto / Zdroj: russpil.ru

Urážela manželovu matku a mluvila s ní agresivně. Všechna její obvinění byla nepodložená, protože paní Marie neurážela Olgu. Chtěla jen usnadnit život mladé mamince. Když si uvědomila, že ji to štve, přestala pomáhat.

Jednoho dne se paní Marii udělalo slabo, trpí chronickým onemocněním. Syn byl v té době na služební cestě. Důchod nestačil na léky a bylo nutné platit drahou léčbu.

Hádka / Ilustrační foto / Zdroj: 161.ru

Muž zjistil, že jeho matka je nemocná, a okamžitě ji kontaktoval. Přemluvil ji, aby přišla k nim domů a Olga jí dá požadovanou částku.

Pro paní Marii bylo nepohodlné jít k Olze s takovou žádostí, ale nebylo jiné východisko, protože se každým dnem cítila hůř. Když snacha otevřela dveře, nepustila manželovu matku dovnitř, jen zakřičela:

„Tady máte, mámo, tisíc korun. A sbohem!“ a práskla dveřmi.

Tchyně / Ilustrační foto / Zdroj: russpil.ru

Žena vyšla ven a rozplakala se. Nevěděla, co má dělat. Syn slíbil, že dá 5000 na léky a nemocnici. Je dobře, že se znovu zavolal a zeptal se, zda je vše v pořádku. Snacha musela dát chybějící část, ať se bránila.

Nezbývá než doufat, že časem rozmrzne i srdce Olgy. Ke své tchyni se chová neférově, souhlasíte?

PSALI JSME: PO PŘEČTENÍ DOPISOVÁNÍ TCHYNĚ S MÝM MANŽELEM, SEDÍM A PŘEMÝŠLÍM, ŽE MOŽNÁ BUDU MUSET POŽÁDAT O ROZVOD

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ NÁHODOU ZJISTIL, CO SI O NĚM TCHYNĚ MYSLÍ DOOPRAVDY

Share