Syn Vítězslava Jandáka je ochoten zaplatit za pomoc 75000 Kč: Prozradil, že některé skupiny kradou psy na objednávku

Rodina herce a bývalého ministra kultury Vítězslava Jandáka nedávno zažila nepříjemnou situaci. Zhruba před dvěma měsíci zmizel pes, proto ho nyní hledá jeho syn Vítězslav Jandák mladší. Pokud mu někdo pomůže najít jeho německého ovčáka, je ochoten mu zaplatit 75 tisíc Kč. Myslí si ale, že byl pes ukraden na objednávku. Informuje o tom web ŽivotvČesku.cz.

Původně se syn herce domníval, že německý ovčák zmizel kvůli tomu, že šel na „rande“. Teď si ale myslí, že tato informace byla chybná.

Vítězslav Jandák / Zdroj: youtube.com

Pes zmizel z pozemku u Chlumu u Třeboně. Myslel si, že ovčák Árny nemůže najít cestu domů, ale uplynulo několik dní a pes se nevrátil.

Pak uviděl, že jejich plot má úmyslně přeštípnuté pletivo. Podle něj psa někdo ukradl na objednávku. Proto žádá lidi, aby mu pomohli najít jeho ovčáka.

Vítězslav Jandák mladší / Zdroj: Blesk.cz

„My jsme naprosto přesvědčeni, že šlo o krádež na zakázku a nejpravděpodobnější varianta je, že se tak stalo v rámci obchodu se psy,“ řekl pro Život v Česku Vítězslav Jandák mladší.

Podle něj v Česku působí některé skupiny lidí, kteří hledají určité psy a pak je kradou. Tyto psy pak prodávají do jiných států, například do USA, Nizozemska, Francie atd.

Vítězslav Jandák mladší / Zdroj: Profimedia

Dodal, že za takového německého ovčáka se platí až 8 tisíc dolarů, což je o něco méně než 190 tisíc korun. Také řekl, že se těmto případem už zabývá i policie. Vítězslav Jandák mladší věří, že se ještě setká se svým mazlíčkem.

PSALI JSME: „KONEČNĚ DOMA“: MANŽEL HANY ZAGOROVÉ UKÁZAL JEJÍ PRVNÍ FOTOGRAFII PO NÁVRATU Z NEMOCNICE

PŘIPOMÍNÁME: SBĚRATELÉ KUPUJÍ STARÉ TELEFONY: 7 MODELŮ, KTERÉ SE PRODÁVAJÍ ZA DESÍTKY TISÍC KORUN

Share