„Konečně doma“: manžel Hany Zagorové ukázal její první fotografii po návratu z nemocnice

Hana Zagorovou propustili domů po její pobytu v nemocnici. Zpěvačka byla hospitalizována kvůli náhlému kolapsu a ve špitálu strávila kolem dvou týdnů. Manžel Štefan Margita fanouškům ukázala první fotku ženy po její návratu. Píše o tom web tn.nova.cz.

Po pobytu v nemocnici Hana Zagorová je znovu doma a její muž již stihl zveřejnit snímek zpěvačky.

Hana Zagorová s manželem/Zdroj: facebook.com

„Konečně doma!“ napsal pod snímkem Margita a poděkoval všem za podporu. Manžel Zagorové dodal, že společně s manželkou mají všechny rádi.

Do nemocnice byla Hana odvezená v sobotu 28. května po náhlém kolapsu. Problémy se zdravím zpěvačka má od doby, kdy těžce prodělala koronavirus v roce 2020.

Zagorové se udělalo špatně po snídaní. Šla si lehnout, ale když se chtěla zvednout začala padat a následně upadla do bezvědomí. Manžel říkal, že Haně velmi rychle ubyly minerály, hlavně draslík a to vedlo ke zhoršení zdravotního stavu.

Hana Zagorová / Zdroj: youtube.com

Lékaři ale umělkyni stabilizovali a v nemocnici strávila dva týdny. Minulý rok Hana Zagorová také byla v nemocnici a to o týden déle.

PSALI JSME: „NAŠE NOVÁ PRINCEZNA EMIČKA“: MONIKA BINIAS UKÁZALA NOVÉHO ČLENA RODINY A DOJALA SVÉ FANOUŠKY

PŘIPOMÍNÁME: MÍSTOPŘEDSEDKYNĚ SNĚMOVNY RICHTEROVÁ TVRDĚ ODPOVĚDĚLA POSLANCI NACHEROVI: OPOZIČNÍ POLITIK VYTKL VLÁDĚ POMALOU POMOC LIDEM

Share