Syn Věry Špinarové se rozhodl prodat vilu své matky: Co udělá s osobními věcmi zpěvačky Adam Pavlík

Syn známé zpěvačky Věry Špinarové prodal dům své zesnulé matce. Kromě starostí s prodejem měl ale Adam Pavlík za úkol někam dát zpěvaččiny osobní věci. Co tedy s nimi udělal?

Věra Špinarová / Zdroj: ireport.cz

Pro magazín Sedmička Adam prozradil, že dlouho nemohl dům Spinarové prodat. Když se ale kupec našel, bylo nutné vyvézt všechny věci slavné a všemi oblíbené zpěvačky.

Věra Špinarová / Zdroj: ahaonline.cz

Věra Špinarová / Zdroj: ahaonline.cz

Adam ale nevyhodil nic z osobních věcí Věry. Mezi nimi bylo oblečení, různé ceny, fotografie a obrazy. Pro uložení všech věci Špinarové, ve svém domě Pavlík bude mít speciální místnost.

Věra Špinarová a Adam Pavlík / Zdroj: kulturniportal.cz

V rozhovoru pro magazín Sedmiřka odpověděl Adam i na otázku, zda bude koncert na počest čtyř let, od doby, kdy zemřela jeho maminka, odpověděl že nebude. Řekl, že koncert byl, když byl rok po zpěvačce, a každý rok koncerty dělat nebude.

Věra Špinarová / Zdroj: spinarova.cz

O tom, zda bude něco na pátém nebo desátém roku po úmrtí maminky, Adam zatím neví. Dodal také, že na Facebooku rozhodně něco sdělí. Web Adam nezrušil, i když nové příspěvky tam nepřidává. Jsou tam fotky z koncertů a spousta dalších informací, kterých si fanoušci váží.

Věra Špinarová / Zdroj: spinarova.cz

PSALI JSME: “TĚCH NESMYSLU VYCHÁZÍ AŽ PŘESPŘÍLIŠ”: DCERA DALIBORA JANDY OTEVŘENÉ PROMLUVILA O ZDRAVOTNÍM STAVU ZNÁMÉHO ZPĚVÁKA

PŘIPOMÍNÁME: KDE SI UŽÍVÁ TEPLO MILIARDÁŘ JANEČEK S TĚHOTNOU PARTNERKOU A DĚTMI

Share