“Snažíme se nějakým způsobem vydělat peníze”: Zdeněk Pohlreich otevřeně promluvil o dnešní náročné době

Ve dnešní době je velmi náročná doba nejenom pro obyčejné lidi, ale i pro podnikatele, kteří museli své byznysy kvůli koronavirové epidemii zavřít. Velmi náročnou dobu má i podnikatel Zdeněk Pohlreich, který se v on-line show Limuzína s Mírou Hejdou rozhodl promluvit o svém podnikání.

Zdeněk Pohleich/Zdroj: youtube.com

Podle jeho slov, nejtěžší je udržet dobré pracovníky. Dokonce nemůže říct svým zaměstnancům, že pro nich nemá práci, takže se musel k takové náročné době přizpůsobit.

“Některých zaměstnanců už jsme se museli zbavit. Pro ty, kteří zůstali, se snažíme alespoň nějakým způsobem vydělat peníze, aby mohli nějak žít,” uvedl podnikatel.

Také Pohlreich je známým kuchařem, ale ve dnešní době vařením peníze nevydělává. Podle jeho slov, jeho restauraci ve dnešní době funguji, ale jídlo jenom doručuji lidem domů.

Zdeněk Pohleich/Zdroj: youtube.com

Dokonce i velké množství jídla známý podnikatel musel zlevnit kvůli koronaviru. “To, co stalo před covidem například 220 korun, musí dnes stát 150 korun,” uvedl Zdeněk.

Jídelní krabičky známý podnikatel na začátku neměl rád, ale potom pochopil, že je to ve dnešní době jediná možnost vydělávat peníze. Takže musel se přizpůsobit k takovému systému.

Dokonce Pohlreich chtěl všechny své podniky zavřít, a nechat je zavřenými na nějakou dobu. Ale má ve svém týmu zaměstnanci, které pracuji v jeho podnicích více než 10 let, a kvůli nim jeho restauraci stále funguji.

Zdeněk Pohleich a Míra Hejda/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: MODERÁTOR LIBOR BOUČEK SDÍLEL DOJEMNOU ZPRÁVU, KTEROU SPOLEČNĚ S MANŽELKOU NĚKOLIK MĚSÍCŮ TAJILI: „TOHLE CHCI NAPSAT JAKO NEJUPŘÍMNĚJŠÍ VYJÁDŘENÍ OBDIVU A FASCINACE“

PŘIPOMINAME: PODNIKATEL FOCKO PROMLUVIL O VZTAHU S BOHDALOVOU: JSOU ŠŤASTNÍ A CHCE, ABY UDRŽELA SVOU ENERGII

Share