“Strašně jsem zkomplikovala život všem ve Studiu DVA”: Monika Absolonová se dojemně omluvila svým kolegům

Známá zpěvačka Monika Absolonová před pár dny na svém Instagramu sdílela, že zlomila nohu. Zpěvačka se nemůže pohodlně starat o svých dětech a také její zlomená noha zamíchala všechny plány jejím kolegům s divadla.

Monika Absolonová/Zdroj: instagram.com

Na svém Instagramovém účtu se zpěvačka rozhodla dojemně omluvit se. Svou nohu Monika zlomila 18. června v pátek, když spadla ze schodů. Na své sociální síti sdílela fotografii své levé nohy v sádře.

Je to nepříjemné nejen pro Moniku, ale i pro její kolegy, které hrají s ní v divadle. Ve dnešní době se už téměř všechno rozvolnilo, a herci nakonec dostali práci v divadle, na vystoupení v kterém se moc těšili.

Monika Absolonová/Zdroj: instagram.com

“Ta moje noha mě mrzí, nejen kvůli sobě a dětem, ale strašně jsem zkomplikovala život všem ve Studiu DVA,” napsala známá zpěvačka, která se omluvila před celým velkým týmem divadla, ve kterém i bude hrát.

Monika také dodala, že celá situace se ve dnešní době řeší, a zpěvačka když bude mít nějakou informaci o divadelních hrách, tak ji hned sdílí svým fanouškům.

PSALI JSME: MANŽELKA BOHUŠE MATUŠE BUDE MUSET PODSTOUPIT OPERACI: „VĚŘÍM, ŽE VŠE DOPADNE DOBŘE,“ ŘÍKÁ ZPĚVÁK

PŘIPOMINAME: MONIKA ABSOLONOVÁ PŘEKVAPILA FANOUŠKY FOTKOU NOHY V SÁDŘE: ZNÁMÁ ZPĚVAČKA PROZRADILA, KDE A JAK ZLOMILA NOHU

Share