Starší otec odmítl prodat byt, a pak svou dceru a zetě už nikdy neviděl

Mám známý pár. Pár žil v bytě své babičky. Otec manželky vzpomínal, jak šťastný byl, když jeho otec dostal tohle bydlení. Pár kdysi řekl, že chtějí byt prodat a koupit nový v hypotéku. Otec manželky jim to nedovolil. Od té doby s ním dcera a zeť nekomunikují.

Byt získal Petr Novák od svého otce. Když se dcera vdala, otec jí dal být. Mladá rodina se tam usadila. Manželům se ale byt nelíbil. Zpočátku v něm chtěli provést opravy nebo si pronajmout pohodlnější dům. A dat do nájmu ten byt jiným lidem. A nedávno pár přišel s novým nápadem. Rozhodli se být prodat.  Využít peníze na půjčku a na pořízení dobrého bytu na slušnějším místě.

Ruce/Zdroj:tintelekt.com

Pár plánoval dítě. A dítě potřebuje pohodlné podmínky. Zet vyjádřil tuto myšlenku Petru.  Vysvětlil, že bude kontaktovat realitní kanceláře a oznámí prodej bytu.

Muži se tento návrh nelíbil. Muž řekl, že pár nebude schopen splácet hypotéku. Dcera však svého otce ujistila, že peníze budou mít. A táta je jen požádán, aby souhlasil, že se stane ručitelem, přijde do banky a podepíše dokumenty. Otec namítal, že jeho dcera si už půjčila telefon. A on musel tuto částku zaplatit.

Starší muž/Zdroj: youtube.com

Petr Novák vysvětlil dvojici, že by jim nedovolil zbavit se bydlení. Muž si cenil bytu, který zdědil. Také řekl své dceři a zeťovi, že může dům prodat a za peníze si koupit nový, ale bez hypotéky.

Manžel dcery to ale odmítl. Koneckonců, nový byt je třeba opravit a je to drahé. Zet chtěl, aby se tchán stal ručitelem. Pár pochopil, že Petr Novák s touto myšlenkou nesouhlasil, a přestal s nimi komunikovat.

A možná se otec manželky mýlí. Koneckonců, Petr Novák už tento byt nepotřebuje.

PSALI JSME: RODINA PŘEDVEDLA LEGENDÁRNÍ „KARANTÉNNÍ BOOGIE-WOOGIE“: VIDEO ZÍSKALO VIC JAK 3,5 MILIONŮ ZHLÉDNUTÍ NA YOUTUBE

PŘIPOMÍNÁME: RODINA ROKY NEVĚDĚLA JAK DRAHÝ MAJÍ JÍDELNÍ STŮL: KDYŽ SE DOZVĚDĚLI JEHO SKUTEČNOU CENU, POCHOPILI, ŽE DÁVAT TALÍŘE NA TAKOVÝ POKLAD UŽ NEBUDOU

Share