Stárnutí do krásy: Deset hvězd, které po 60 letech vypadají nádherně

Boj s časem a schopnost skrývat změny související s věkem vzbuzují respekt ale ještě víc obdivujeme hvězdy, které umí krásně stárnout. Neváhají říci, kolik je jim let, protože na to můžou být jen hrdé: některé celebrity zůstávají po 60. letech ženské a atraktivní. Jde o takové bez nadsázky úžasné hrdinky, o kterých si dnes něco povíme.

Helen Mirrenová, 75 let

 

Helen Mirrenová / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Helen Mirrenová, 75 let, se vydává na červený koberec ve formálních designových značkách a vypadá skvěle. Herečka říká, že nikdy nebyla fanouškem tělocvičen, ale může se pochlubit disciplínou: každý den věnuje 15 minut souborům fyzických cvičení, kterým se věnuje půl století!

 

Meryl Streepová, 71

 

Meryl Streepová / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Oscarová Meryl Streepová je jednou z těch hvězd, které nikdy nespoléhaly na oblečení, ale zároveň dokáže vždy vypadat elegantně a žensky, a to i v nejjednodušším základním oblečení. Meryl nemá ráda ani plastičnost, ani dietu, ale vyznačuje se zvláštní – ušlechtilou a přirozenou – krásou.

 

Sophia Lorenová, 86 let

 

Sophia Lorenová / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Rekordérkou našeho hodnocení je 86letá Sophia Lorenová, která i v tak úctyhodném věku dokáže pobláznit muže. Věk ženy často prozrazuje oblast krku a dekoltu – Sophie si stále dovoluje docela otevřené šaty, ve kterých vypadá skvěle. Tajemstvím jejího mládí je zdravý spánek (hvězda jde spát nejpozději o 21:00), středomořská strava a dobrá nálada.

 

Jane Fondová, 82

 

Jane Fondová / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Tvůrkyně aerobiku, Jane Fondová, je skutečně jedinečná osoba. Jane nemůže být nazývána babičkou, protože v 82 letech směle nosí nejtěsnější šaty. Navíc její útlý pas je obdivuhodný. A to vše díky aktivnímu životnímu stylu – ani den bez aerobiku, vezměte si příklad!

 

Catherine Deneuvová, 76 let

 

Catherine Deneuvová / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Catherine Deneuvová je ztělesněním francouzského elegance, bez ohledu na to, jak stará je tato legendární žena. Katrin se nesnaží vypadat mladší než je její věk a přitom zůstává velmi atraktivní ženou s moudrými očima. Mimochodem, herečka kouří celý život – není připravena vzdát se této malé slabosti ani kvůli kráse.

 

Jessica Langeová, 71

 

Jessica Langeová / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Herečka Jessica Langeová v 71 letech je také velmi atraktivní žena. Jessica se nesnaží vypadat mladší, volí přísný styl a svěží styling. Její výzor lze skutečně považovat za bezvadný – to znamená že má absolutně bezvadný vkus!

 

Christie Brinkleyová, 66 let

 

Christie Brinkleyová / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Christie Brinkleyová nejen krásně stárne, Christie vůbec neví, co stárnutí je! Toto je možná jediný příklad, když žena ve věku 66 let skutečně vypadá na 40. Už jsme podezřívali Christie z černé magie, ale ve skutečnosti modelka jednoduše vede správný životní styl a má skvělou genetiku.

 

Oprah Winfreyová, 66 let

 

Oprah Winfreyová / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Železná lady ve světě televize Oprah Winfreyová již oslavila své 66 narozeniny. Nečekané, že? Během své dlouhé kariéry byla Oprah tenká i plnoštíhlá, změnila styl a účesy, ale zároveň vždy zůstala sama sebou – okouzlující a inteligentní televizní moderátorkou, která ví, jak zjistit tajemství.

 

Charlotte Ramplingová, 74 let

 

Charlotte Ramplingová / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Britská herečka Charlotte Ramplingová nebojuje se svým věkem – hvězda nedělá operace, nedává žádné kosmetické rady a prostě přijímá sama sebe takovou, jaká opravdu je. Zdá se nám, že Charlotte je ztělesněním pojmu „Stárnout do krásy“.

 

Joan Collinsová, 87 let

 

Joan Collinsová / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Britská herečka Joan Collinsová debutovala před 68 lety! Časy a epochy se mění, a Joan zůstává stejně rafinovaná i krásná. Možná je tajemství jejího mládí v bouřlivém osobním životě? Hvězda byla pětkrát vdaná a její pátý manžel Collins je o 32 let mladší než ona.

 

Caitlyn Jennerová, 70 let

 

Caitlyn Jennerová / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Poslední hrdinka našeho seznamu – Caitlyn Jennerová, pro kterou je nejtěžší vypadat neuvěřitelně! A není to jen věkem, ale i skutečností, že až do nedávné doby Caitlyn byla muž – bývalý sportovec Bruce Jenner. Nyní, v její 70 letech, se rozhodla, že bude nosit ženské šaty, nádherné kadeře a je na fotografiích pro časopisy v sexy kombinézách. Není to opravdu nadlidská schopnost ignorovat svůj věk?

 

 

PSALI JSME: ZAMILOVANÁ EVA BUREŠOVÁ: JAKÝ VZTAH MÁ ZNÁMÁ HEREČKA S PŘEMKEM FOREJTEM

PŘIPOMÍNÁME: ŠESTNÁCT DÍVEK, KTERÉ NA SOBĚ ZMĚNILY JEDEN DETAIL, A PODSTATNĚ ZLEPŠILI SVŮJ VZHLED

 

Share