Kilometry nejsou překážkou: Poté, co žena uviděla na fotografii fenku, se rozhodla ji adoptovat

Láska na první pohled existuje! Alespoň to potvrzuje příběh, který se stal mazlíčku jménem Cher!

Před nějakou dobou se v ulicích Řecka pokoušela přežívat milá fenka. Hladověla, ale nikdo jí nepomáhal. Majitelé opustili Cher a tato situace zde bohužel není neobvyklá, protože domácí mazlíčci v této zemi často zůstávají bez domova.

Cher / Zdroj: mur.tv

Tak se to stalo s Cher, která trpěla hladem a nepozorností. Měla však štěstí: tříletou fenku si všimla organizace zabývající se záchranou zvířat. Dobrovolníci ji vzali s sebou, aby ubohé zvíře dostalo druhou šanci.

Po záchraně skončila v útulku, kde se jí zahojily rány, a pak pro ni začali hledat nové majitele.

Cher / Zdroj: mur.tv

A v této době, stovky kilometrů od ní, byla v Británii mladá žena jménem Hayley Leece. Náhodou narazila na web útulku, kde byla Cher.

Byla to láska na první pohled! Od té chvíle žena přemýšlela jen o tom, jak si vzít domácího mazlíčka do svého domu!

Rodina / Zdroj: mur.tv

Aby vše bylo tak, jak má, obrátila se Leece na organizaci o pomoc. Zaplatila 566 dolarů a dohodli se, že psa přivezou do domu majitelky. Cher se brzy přestěhovala do Británie.

Hayley a Cher / Zdroj: mur.tv

Majitelka měla velkou radost! Nakonec se setkala se svou čtyřnohou kamarádkou, kterou tak měla ráda! Žena ji mohla obejmout, pohladit, chodit s ní na procházky, komunikovat a cestovat, protože fenka se ukázala jako velmi aktivní a veselý mazlíček!

Hayley a Cher / Zdroj: facebook.com

„Cher je prostě úžasná! Zpočátku, když jsme se poprvé setkaly, byla velmi vyděšená, ale každý den se její sebevědomí zvyšovalo,“ říká Hayley.

Takto malá fenka našla nový domov a milující majitele!

Hayley a Cher / Zdroj: facebook.com

PSALI JSME: ODDANÝ PES CELÝ TÝDEN SEDĚL U DVEŘÍ NEMOCNICE A ČEKAL NA SVÉHO PANA

PŘIPOMÍNÁME: PES NEMOHL POCHOPIT, PROČ SE STAL NEPOTŘEBNÝM MAJITELŮM: ALE PAK SI OPUŠTĚNÉHO MAZLÍČKA VZAL SOUSED, A PES MU TO OPLATIL

Share