Stařenka se rozhodla shodit kila navíc a dál je vše jako v mlze: 30leté sportovci neopakují to, co ona dělá v 71 let

Mary Duffy, 71letá kulturistka z Connecticutu, cvičí 20 hodin týdně v tělocvičně a děla to z velkou radostí. Nejenže posiluje své svaly, ale zvedá závaží, kteří váží dvakrát více než ona sama, a sílu jejích svalů závidí i o hodně mladší lide.

Mary Duffy / Zdroj: medialeaks.ru

Starší atletka začala chodit do posilovny, když jí bylo 60 let. Mary chtěla shodit pár kilo.

„V roce 2011 jsem se podívala do zrcadla a uvědomila si, že už takhle vypadat nechci. Přibrala jsem a rozhodla se, že se dostanu do dřívější formy.“

Mary Duffy / Zdroj: YouTube

Za rok se Duffy podařilo s pomocí osobního trenéra zcela zbavit přebytečných kil, ale trénování se však nevzdala. Mary se nechala unést trénováním natolik, že se pustila do vzpírání.

V mládí Mary také ráda sportovala, ale nikdy si nemyslela, že v 64 letech bude soutěžit ve své první soutěži v silovém trojboji. Navzdory svému věku ji však ani nenapadlo s tím přestat.

Mary Duffy / Zdroj: medialeaks.ru

Duffy přiznává, že je ve své nejlepší fyzické kondici a cítí se o 30 let mladší.

Mary říká, že někdy v posilovně zachycuje na sobě šikmé pohledy jiných sportovců, kteří se obávají, že babička je příliš stará na takový sport.

„Ve skutečnosti existují lidé, kteří říkají, že jsem na to příliš stará, ale moje motto je: nemůžete vrátit čas, ale můžete ho vrátit zpět,“ říká Duffy.

Mary Duffy / Zdroj: medialeaks.ru

Pravděpodobně má sportovkyně na mysli, že pravidelné cvičení činí její tělo silnější a odolnější.

Marie je přesvědčená, že ze sportu odejde, jen když to lékaři budou vyžadovat, a zatím se i vy můžete podívat ve videu níže, jak vypadá tato skvělá babička, která zvedá z podlahy činku o váze 124 kilogramů.

PSALI JSME: POKUD STARÝ ČLOVĚK NEMÁ ŽÁDNÉ ÚSPORY, PAK HO NIKDO NEPOTŘEBUJE

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA SE BÁLA, ABY JI NEOPUSTIL MANŽEL A SE SVÝM VZHLEDEM ROZHODLA EXPERIMENTOVAT: KDYŽ JI UVIDĚL PO PROMĚNĚ, OTEVŘEL ÚSTA А NEPOZNAL SVOU VLASTNÍ MANŽELKU

Share