„Tajemství štěstí je jednoduché“: Pár, který žije spolu už 70 let, řekl, co je v manželství nejdůležitější

Mladá láska tohoto páru vyrostla v dlouhé a silné manželství. 90letý Syd a jeho manželka Enid odhalili tajemství svého štěstí. A to je perfektní vzorec pro jakýkoli vztah!

Britové Syd a Enid Reidovi se poznali v kostele během nedělní bohoslužby. Dvacetiletý pár se velmi brzy vzal. Neměli žádnou honosnou svatbu, protože bylo poválečné období. Hlavní ozdobou oslavy byla láska páru.

Pár/ Zdroj: goodhouse.ru

Za přítomnosti rodiny a přátel si nevěsta a ženich vyměnili sliby, které dodržují už 70 let, píše server Epoch Times.

Poté, co pár žil nějaký čas v Liverpoolu, se přestěhoval do Cumbria, kde byla Sydovi nabídnuta dobrá práce. Pak se přestěhovali do skotského města Grangemouth.

Pár/ Zdroj: theepochtimes.com

Tam Syd dostal práci v společnosti British Petroleum. Enid vychovala děti a byla manželovi oporou. Ve Skotsku zůstal pár dlouhých 50 let, během nichž se jim narodila čtyři vnoučata a jeden pravnuk.

Manželé vždy sdíleli společné zájmy – sport a různé koníčky, stejně jako dobrý smysl pro humor. Pár spolu trávil spoustu času.

Pár/ Zdroj: goodhouse.ru

Čas od času Enid trávila dovolenou s taneční skupinou, jejíž byla součástí, a Syd týden nebo dva lyžoval s kamarády v horách Francie nebo Itálie. Pár vždy vedl aktivní životní styl, hrál badminton, tenis a po 60 letech se vážně začal zajímat o lyžování.

Jako každá jiná rodina, Syd a Enid měli vzestupy i pády, ale dokázali najít ten ostrov klidu, který je vždy držel dohromady. Podle Syda nestačí, aby manželé byli jen manželé. Tajemstvím štěstí je být přáteli a sdílet společné zájmy.

Pár/ Zdroj: theepochtimes.com

PSALI JSME: ŽENICH PŘIPRAVIL PRO NEVĚSTU NEČEKANÝ DÁREK: PO PROMĚNĚ HO PARTNERKA MÁLEM NEPOZNALA

PŘIPOMÍNÁME: JAK ŽIJE STARŠÍ PÁR V JESKYNI UŽ 60 LET: PŘESTĚHOVALI SE TAM TÉMĚŘ OKAMŽITĚ PO SVATBĚ

Share