Spolu vždy působí dokonale: Nejmódnější české hvězdné páry

Ženy se častěji snaží působit stylově, zejména tehdy, kdy se jedná o showbyznys. Ale Česká Republika má i několik hvězdných párů, které vždy vypadají stylově, a to bez ohledu na příležitost. O tom informuje na svých webových stránkách portál extra.cz.

Daniela Peštová a Pavol Habera/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Monika a Leoš Marešovi

Pokud mluvíme o nejstylovějším českém páru, tak první, který si vzpomene člověk, bude právě Monika a Leoš Marešovi. V manželském vztahu jsou spolu již tři roky, ale pokaždé, kdy se musí objevit na veřejnosti, vypadají stylově.

Taťána Gregor a Ondřej Brzobohatí

Oblíbená modelka Tatiana Gregor Brzobohatá má ráda elegantní styl, ale zároveň její obleky připadají docela pohodlně. Její manžel Ondřej Brzobohatý vedle také působí jako fešák.

Daniela Peštová a Pavol Habera

Další pár, který spolu žije již přes dvacet let, působí nejev stylově, ale i stabilně. Modelka Daniela Peštová preferuje také elegantní styl, který šikovně doplní její partner Pavol Habera.

Simona Krainová a Karel Vágner mladší

Manželský pár Simony Krainové a Karla Vágnera mladšího si zvolil jinou strategii, mají oficiální styl, ale zároveň i praktický. A to celé v páru působí velmi harmonicky.

ČTĚTE TAKÉ: DAGMAR HAVLOVÁ SE POCHLUBILA SNÍMKEM: FANOUŠCI ZMÍNILI, ŽE VYPADÁ JAKO MODELKA TAŤÁNA BRZOBOHATÁ

PSALI JSME: “BYLO TO PRO MĚ TAKOVÉ ZKLAMÁNÍ”: SIMONA KRAINOVÁ PROZRADILA, CO STALO DŮVODEM ROZCHODU S BOŘKEM SLEZÁČKEM

Share