„Můj pokojíček snů“: Jaký pokoj bude mít dcera Martiny Pártlové

Těhotná zpěvačka Martina Pártlová, na své stránce na sociální síti Instagram sdílela s fanoušky fotografie dětského pokoje. Pod fotku napsala „Můj pokojíček snů“. Dětský pokoj se liší od většiny místností pro děti velikostí a neobvyklým interiérem.

Martina Pártlová a Nikol Štíbrová / Zdroj: Instagram

Jak zpěvačka na sociální síti napsala, chtěla nestandardní pokoj. Vysvětluje to tím, že dcera tam nebude spát ještě několik let. Kromě dětské postele a hraček je v místnosti velká pohovka v růžové barvě. Je určena pro hosty, kteří zůstanou v domě zpěvačky přespat. Dokud dcera nevyroste, tento pokoj bude spíše pro hosty.

Martina Pártlová se svým partnerem/Zdroj: instagram.com

V interiéru pokoje je ještě zelená komoda a velký medvěd, který zpěvačka chránila celé 4 roky speciálně pro budoucí miminko.

Martina Pártlová / Zdroj: Instagram

Mnoho fanoušků si velmi oblíbilo takové uspořádání dětského pokoje a odvážné designové řešení. Martině napsali, že je to nejkrásnější dětský pokoj, který viděli a že je vyzdoben velmi odvážně a originálně.

PSALI JSME: „PORODILA JSEM TĚ A TY MI TEĎ DLUŽÍŠ“

PŘIPOMÍNÁME: „NABÁDAJÍ MĚ VLASTNĚ K NEZÁKONNOSTEM A V TOM JE TEDA NEPOSLECHNU“: MARIE BENEŠOVÁ PROMLUVILA O ZVOLENÍ NOVÉHO NEJVYŠŠÍHO STÁTNÍHO ZÁSTUPCE

Share