Spolu pracují, sportují a jezdí na dovolené: Jiří Krampol otevřeně promluvil, jaký vztah má se Zuzanou Bubílkovou

83letý herec Jiří Krampol po odchodu své manželky Hany většinu svého času tráví se známou moderátorkou Zuzanou Bubílkovou. S níž herec spolupracuje, pravidelně sportuje a také měl s ní i společnou dovolenou.

Jiří Krampol/Zdroj: youtube.com

V dnešní době Jiří se rozhodl portálu Extra otevřeně promluvit, jaký má se Zuzanou vztah, o kterém po smrti Hany se pravidelně spekuluje. Krampol řekl, že s Bubílkovou se zná už čtyřicet let.

“Je to bezvadná, chytrá ženská, ale naše spolupráce nemá nic společného s partnerským vztahem,” řekl Krampol, který o tom, že se Zuzanou má jen pracovní vztah moc často říkal fanouškům.

Jiří Krampol a Zuzana Bubílková/Zdroj: youtube.com

Spolu Jiří a Zuzana určitě nebydlí, jsou kamarádi, kteří spolu i pracuji, a o žádném vztahu si ani nemysleli. Jiří řekl, že by vedle sebe už nikoho nesnesl, stejně jako i Zuzana, kvůli čemuž žádný vztah nemají a pravděpodobně mít nebudou.

Spekulace o vztahu Krampola a Bubílkové se objevily po několika měsících po odchodu manželky slavného herce Hany. Jiří ale je jistý, že by nikdy po smrti ženy, kterou miloval většinu svého života, nepřestěhoval se k jiné ženské, kterou tolik nezná.

Zuzana Bubílková/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: JAN ČENSKÝ SE ROZHODL ZMĚNIT SVŮJ IMAGE: JAK DNES VYPADÁ ZNÁMÝ HEREC

PŘIPOMÍNÁME: VALIDE SULTAN ZE SERIÁLU VELKOLEPÉ STOLETÍ VYPADÁ NA SVŮJ VĚK SKVĚLE: HEREČKA SE ŘÍDÍ JEDNODUCHÝMI PRAVIDLY

Share