Valide Sultan ze seriálu Velkolepé století vypadá na svůj věk skvěle: Herečka se řídí jednoduchými pravidly

Herečka, která ztvárnila roli matky hlavního hrdiny ve filmu Velkolepé století, je sice v letech, ale svá léta necítí. Nebahat Chehre vypadá skvěle i bez make-upu, což dokazuje na svém veřejném insta-blogu. Fanoušci pokaždé žasnou nad její přirozenou krásou.

Velkolepé století / Zdroj: youtube.com

Herečka má samozřejmě v rukávu několik tajemství. Zaprvé sleduje trendy a obléká se vždy přesně tak, aby vynikly nejlepší stránky její postavy. Každé oblečení v jejím šatníku vypadá stylově a draze.

Nebahat Chehre / Zdroj: youtube.com

Co se týče štíhlé postavy, obrátila se hvězda o pomoc na odborníky na výživu. Sestavili jí kompletní jídelníček, který pomáhá udržet krásu a mládí po mnoho let. Herečka se o tyto poznatky ráda podělila s veřejností.

Nebahat Chehre / Zdroj: youtube.com

Nebahat Chehre se navždy vzdala smaženého jídla. Jí hodně syrových, tepelně nezpracovaných potravin. Vybírá sezónní ovoce a zeleninu.

Nebahat Chehre / Zdroj: youtube.com

Pije hodně čisté vody a pomalu a důkladně žvýká potravu. Taktéž, má povinnost cvičit každý den alespoň 45 minut cvičit.

Nebahat Chehre / Zdroj: youtube.com

V Česku si Nebahat Chehre získala popularitu po uvedení seriálu „Velkolepé století“. Tam hrála matku sultána Sulejmana. V Turecku je oblíbená především pro svou účast v telenovele s názvem Zakázaná láska (Ask-i Memnu). Předtím hrála v projektech jako Candan öte, Haziran Gecesi či Yeni Hayat. Které se všechny staly pevným základem její slávy.

PSALI JSME: V SEDMDESÁTI VYPADÁ NA TŘICET: TAJEMSTVÍ MLÁDÍ VERY WANG

PŘIPOMÍNÁME: FANOUŠCI SLUNEČNÉ JSOU VELMI ŠŤASTNÍ: TELEVIZE PRIMA PROZRADILA V JAKEM NOVÉM SERIÁLU SI ZAHRAJE EVA BUREŠOVÁ SE SVÝMI KOLEGY

Share