Kocour přivolal pomoc a tím zachránil život své starší paní

V anglickém městečku Bodmin (Cornwall, Velká Británie) domácí kocour hlasitým mňoukáním upoutal pozornost obyvatel — a zachránil svou 83letou paní, která spadla do rokle do hloubky 20 metrů.

Jak se ukázalo, sousedé ženy měli podezření, že je něco špatně, když starší Britka odešla z domu a nevrátila se zpět více než hodinu.

Kocour / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Lidé bili na poplach a dokonce se chystali jít hledat důchodkyni, ale pak si jeden z obyvatel všiml její kocoura jménem Piran na rohu kukuřičného pole poblíž domu starší ženy. Domácí zvíře hlasitě mňoukalo, jako by se snažilo něco říct. Muž ho okamžitě následoval a po několika minutách si uvědomil, o co jde.

Záchrana důchodkyně / Zdroj: pets.mail.ru

Po několika metrech se Brit ocitl u dvacetimetrové rokle, v jejíž hloubce ležela jeho starší sousedka. K ženě bylo téměř nemožné se dostat, a tak se lidé rozhodli přivolat záchranáře. Nakonec byla důchodkyně vrtulníkem převezena na místní kliniku.

Uvádí se, že lékařům se podařilo stav ženy stabilizovat. Podle nich by však, kdyby nebylo kocoura, ženu by se nepodařilo zachránit.

Záchrana důchodkyně / Zdroj: pets.mail.ru

PSALI JSME: VELMI ODVÁŽNÝ PES: TERIÉR OCHRÁNIL MALOU DÍVKU PŘED KOJOTEM

PŘIPOMÍNÁME: KOČKA, KTERÁ ODMÍTLA ROZHOVOR, POBAVILA SPOUSTU LIDI NA INTERNETU

Share