Spolek Milion chvilek se nedočká omluvy: Soud pravomocně rozhodl, že se Vojtěch Filip nemusí omlouvat za své výroky

Bývalý český politik a expředseda Komunistické strany Čech a Moravy Vojtěch Filip se nemusí omlouvat spolku Milion chvilek. O tom informuje na svých webových stránkách portál zpravy.aktualne.cz.

Vojtěch Filip/Zdroj: youtube.com

Spolek Milion chvilek pro demokracii je opoziční aktivistická skupina, která je hlavně zaměřena na kritiku někdejšího premiéra Andreje Babiše.

Vojtěch Filip/Zdroj: youtube.com

Expředseda Komunistické strany spojil kybernetický útok na nemocnici Rudolfa a Stefanie Benešov se spolkem, za což spolek se domáhal omluvy.

Vojtěch Filip/Zdroj: youtube.com

Dle slov mluvčí soudu Kateřiny Kolářové, pražský vrchní soud pravomocně rozhodl, že Filip se omluvit nemusí. Mluvčí dodala, že soudce se řídil názorem Nejvyššího soudu v jiné věci.

Vojtěch Filip/Zdroj: youtube.com

Vystoupení se uskutečnilo na konci roku 2019, kdy komunista předvedl, že za blokádou hlavního nádraží a kybernetickým teroristickým útokem na nemocnici stojí opoziční spolek.

PSALI JSME: „ZBAVENÍ PUTINA MOCI PŘIJDE, ALE JINÝM ZPŮSOBEM“: DEMONSTRACE PODLE RUSKÉHO OPOZIČNÍHO POLITIKA PUTINŮV REŽIM NESVRHNOU

ČTĚTE TAKÉ: VAKCINOVAT LIDI PROTI KORONAVIRU BY MOHLI LÉKÁRNÍCI A STOMATOLOGOVÉ: POSLANCI NÁVRH SCHVÁLILI, I KDYŽ OPOZICE BYLA PROTI

Share