Sousedka oznámila doplnění v její rodině a přišla k nám pro peníze: Jak vše dopadlo

Vtipné a smutné. Včera přišla sousedka, nejprve jen v klidu se o něčem bavila s Romanovou maminkou na zahradě, a pak, když Roman přišel a usadil se v kuchyni na večeři, přešli oni do kuchyně.

A tak se s Romanem o novinách bavili, už byla všechna témata vyčerpaná. A pak říká, že její dcera brzy čtvrté dítě porodila.

Roman poblahopřál a začal naznačovat, že je unavený, že si chce lehnout, že by měla návštěva odejít domu.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: topfakty.com

Šla jsem krmit psy a uvízla jsem tam s nimi a s kočkou. Jen slyším křik, takový narostlý, decibely přibývají. Vyběhne sousedka, za ní s úsměvem vystoupil Roman s maminkou. Psi vyskočili, začali štěkat. Sousedka nejprve zamířila k bráně a pak se strachy začala běžet k malé brance mezi zahradami…. Zamotala se tam, všechny zasypala kletbami a utekla.

Roman se smějí, říkají mamince, ať sousedku už nepouští k ním, jen jestli někde něco hoří nebo někdo zemřel. A jde spát.

Muž / ilustrační foto / Zdroj: horoshieprivychki.ru

A teprve potom mi Věra řekla, co se stalo.

Stručně řečeno, začala mluvit o strašném osudu dcery, že je nyní se třemi dětmi, brzy bude čtvrtý a její manžel vůbec nedává peníze. A ona chtěla koupit všechno pro dítě předem. Ale také dodala, že ona má malý důchod a že nemůže pomoci dceří.

Když si uvědomila, že jí nikdo nepochopil, k čemu to vše říká, začala otevřeně prosít. Říká: Romčo, vždyť jsme sousede, pomoz nám, nejsme cizí lidé. Roman nabídl, že je vyzvedne z porodnice, daruje postýlku po naší dceří, pomůže s prohlídkou u lékaře, a tak dále.

Peníze / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Ona to nechtěla, potřebovala peníze. A jak vše dopadlo, už jsem viděla sama, když krmila psy.

Pak jsem se ještě před spaním, ještě v šoku, zeptala Romana, kolik ona prosila. Řekla jsem mu, zda je to tak nákladné jí dát třeba 2 tisíce, nás to nezabije. Vždyť možna opravdu jím něco chybí pro dítě.

Na co Roman řekl, že už bylo mnohokrát „po 2 tisíce“ a není to o tom, kolik on teď dá, ale o tom, za co to utratí. Vzhledem k tomu, že Roman je dostatečně bohatý, jsou si jisti, že mají právo žádat, a dokonce požadovat po něm peníze.

Těhotná žena / Ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Ale pokud se peníze dostanou do rukou Evy, dcery sousedky, utratí je za cokoli, ale ne za děti.

PSALI JSME: „OCITLA JSEM SE V PEKLE, ZE KTERÉHO SE NEMOHU DOSTAT“

PŘIPOMÍNÁME: NEVĚSTA OBJEVILA DŮVOD, KVŮLI KTERÉMU JI JEJÍ SNOUBENEC OPUSTIL A ZRUŠIL SVATBU: PROČ TO TRVALO AŽ 12 LET

Share