Benefiční akce Leoše Mareše: Proč známý moderátor se stal terčem podivné kritiky

Před pár dny známý moderátor Leoš Mareš sdílel, že chce pomoct lidem, kteří zažili ničivé tornádo na Moravě. Rozhodl se udělat velkou benefiční akci, která proběhne v Mikulově, kde i bylo tornádo.

Leoš Mareš/Zdroj: instagram.com

Leoš na svém Instagramu napsal, že veškerý výtěžek věnuje všem obětem tornáda. Velké množství fanoušků takovou akci podpořilo, ale se našli ti, kdo začal známého moderátora kritizovat.

Mareš už získal více než milion korun českých. Moderátor i udělal vysokou cenu vstupného, až 2021 korun, aby pomoc byla pořádná. Někteří fanoušci ale jsou jisti, že děla všechno jen proto, aby se zviditelnil.

Podle některých fanoušků, Mareš nedá lidem, kteří potřebuji pomoc že své kapsy ani korunu. Podle nichž, Leoš nepomáhá, a pomáhají lidé, kteří posílají peníze Marešovi za vstupné.

“Tisíce lidi posílají dary anonymně a nemají potřebu o tom psát,” napsala jedna fanynka. Ostatní fanoušci začali známého moderátora bránit, protože není to první případ, když Leoš někomu pomáhá a věnuje peníze charitě. “Leoš má srdce na správně místě,” napsal fanoušek.

Leoš Mareš/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “VĚŘÍM, ŽE POMŮŽEME”: LEOŠ MAREŠ PROZRADIL, JAK POMŮŽE OBYVATELŮM OBCÍ, KTEŘÍ ZAŽILY TORNÁDO

PŘIPOMINAME: LEOŠ MAREŠ PROZRADIL, KOLIK ZÍSKAL PENĚZ OBYVATELŮM HODONÍNSKÉ OBCE DÍKY BENEFIČNÍ AKCE STARÉ PECKY

Share