Nevěsta objevila důvod, kvůli kterému ji její snoubenec opustil a zrušil svatbu: Proč to trvalo až 12 let

Dívka vyprávěla o největší lži, kterou jí kdy matka řekla. V porovnání s jejím vyprávěním „injekce jsou jako komáří štípnutí“ a „škola bude zábava“ nejsou ani lži, ale silná nadsázka. Pak je snadné ztratit víru v lidstvo.

Svatba / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Tiktokerka s přezdívkou a.pasha.girl zveřejnila 3. března na sociální síti TikTok video, ve kterém se dělí o příběh největší lži své matky. Nikdo v jejím životě ji nemohl podvést víc, protože pravda byla před dívkou skrývána 12 let. Dívka tento příběh vyprávěla v rámci trendu TikTok, kdy lidé vyprávějí o největší lži svých rodičů. Teoreticky to má být vtipné, protože děti často věří takovým věcem, které dospělým připadají směšné.

Před dvanácti lety se a.pasha.girl zasnoubila, ale její snoubenec požádal o odložení termínu svatby o čtyři měsíce. To dívku opravdu ranilo. Tato zpráva se navíc překrývala s tím, že bloger začal mít problémy v práci. Kvůli tomu všemu se nervově zhroutila a a.pasha.girl skončila v nemocnici.

Matka / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Lékaři varovali rodinu dívky, že po propuštění z nemocnice bude potřebovat starostlivou péči. Matka dívky samozřejmě nezůstala stranou, zvláště když ji o to požádal její budoucí zeť. Žena přijela o den dříve, než se dívka mala vrátit z nemocnice. Pak navrhla, aby snoubenec její dcery odjel na motorkářský sraz, který se konal mimo města, a zůstal tam až do pondělí. Sama zůstávala doma a vyzvedla svou dceru z nemocnice.

Žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Nic netušící muž odešel, čímž pomohl uskutečniť matčin ďábelský plán. Když se a.pasha.girl vrátila, její matka jí řekla, že ženich se nechce ženit a dívku opustil. Její emocionální stav hrál roli, navíc neměla důvod matce nevěřit. Když se muž vrátil, nevěsta už nebyla doma. Její matka ji vzala na výlet, během něhož (a ještě měsíc poté) byla nucena užívat sedativa na předpis, která z ní podle autora videa udělala zombie. A mimochodem, žena měla u sebe telefon své dcery.

Žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Po dlouhých 12 letech dívka zjistila, že příběh, který jí matka vyprávěla, byl do posledního slova lež. Komentátoři se podivovali, proč se ženich v průběhu let ani jednou nepokusil bývalou snoubenku vypátrat.

Žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Zdá se mi, že tě musel za 13 let nějak najít, když se chtěl oženit. Vypadá to jako vhodný způsob, jak tě odkopnout. Dívka odpověděla, že se viděli a mluvili spolu, ale nechtěla vztah obnovit.

Žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Lidé se neshodli na správnosti matčina jednání.

„Jen proto, že jí způsobil nervové zhroucení… Podle toho, jak to vypadá, si myslím, že si matka myslela, že dceru zachraňuje před bolestí, která ji čeká.“

 

„Nehrá roli, že se tě máma jen snažila chránit. Lhala a využívala tvého stavu.“

 

PSALI JSME: BULHARSKÁ BARBIE. BYLO BY LEPŠÍ, KDYBY SI KOUPILA FALEŠNÉ RTY

PŘIPOMÍNÁME: JE MI NAD 70 LET. CHCI VYSOUDIT U DĚTI SVŮJ BYT A VŮBEC SE ZA TO NESTYDÍM

Share