Je mi nad 70 let. Chci vysoudit u děti svůj byt a vůbec se za to nestydím

Starší žena, které je dnes věnován náš článek, šla proti všem standardům a na konci svého života se rozhodla žít pro své potěšení.

Celý její život se točil kolem manžela, dětí a vnoučat. Vdala se hned po absolvování školy. V rodině se brzy objevily děti. Jako obvykle neměla čas se o sebe starat. Celý život se věnovala rodině.

Dnes je jí nad 70 let a nikdo ji nepotřebuje.

Starší žena / Ilustrační foto / Zdroj: zerkalo.cc

Děti považují její byt za svůj. A zdá se, že pro ně přestala existovat. Nyní její vnuk žije v jejím bytě se svou rodinou a nikdo ji nepožádal o svolení. Nikoho nezajímá její názor.

Starší žena se proto rozhodla vysoudit u děti svůj byt a vůbec se za to nestydí. Ve svých letech se cítí skvěle a sní o tom, že si bude užívat života. Není divu, že se to všem jejím příbuzným nelíbilo.

Starší žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Žena požádala svého vnuka a jeho manželku, aby se odstěhovali z jejího bytu. Dokonce vyměnila zámky. Děti zdědí tento byt, ale zatímco je naživu, sní o tom, že přežije všechny ty okamžiky, které jí chyběly.

Její kamarádky ji podporovaly. Koneckonců také žily těžký život a nyní jsou nuceny pečovat o vnoučata a pravnoučata. Žena si myslí, že je to neúcta sama k sobě. Po celý život se staraly o někoho jiného kromě sebe. Musí myslet na sebe alespoň na sklonku života.

Žena nepopírá, že může svého skutku litovat. Ale dnes se rozhodla, že chce zbývající čas věnovat sama sobě.

PSALI JSME: NECHCI SVÉ SNAŠE DAROVAT SVŮJ BYT: ONA SE SNAŽÍ MĚ VYDÍRAT SVÝMI DĚTMI

PŘIPOMÍNÁME: BABIČKA VYHNALA VNUKA S MANŽELKOU Z BYTU A ROZHODLA SE, ŽE CHCE ŽÍT SAMA V 85 LET

Share