Smutný instalatér viděl koťata a usmál se: „Můžu si prosím jednoho vzít“ zeptal se on ženy

Anfisa měla ušlechtilý původ. Jako kočka drahého plemene jednou vyskočila s domova o otěhotněla s obyčejným kocourem. To rozčílilo její paní, která nyní musela vynaložit nemalé úsilí na to, aby se děti dostaly do dobrých rukou.

Od narození koťat uplynuly dva měsíce. Jednoho dne se v bytě hrdinky ucpal odtok a ona požádala o pomoc mistra, protože problém vyžadoval okamžité řešení a její manžel byl v té době v práci.

Kočka / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Po chvíli přišel na výzvu nevysoký muž, kterému bylo asi čtyřicet. Vypadal unaveně. Muž nejspíš hodně pracuje.

Instalatér se pustil do práce a brzy byl problém vyřešen. Tehdy nastal čas krmit koťata a Maruška je všechny pozvala do kuchyně a sama začala hodnotit práci mistra. Mezitím se muž s úsměvem podíval na koťata a všiml si, že jsou velmi bojácné. Zeptal se na cenu koťat a přiznal, že jeho dcera sní o drahé bengálské kočce, kterou si nemůže dovolit.

Koťata / Zdroj: mimimetr.me

Maruška odpověděla, že čistokrevní zástupci tohoto plemene jsou poměrně drahé, ale je připravena dát mu kotě darem, protože jejich otec nemá žádné plemeno.

Mistr si všiml, že pro něj není v tom žádný rozdíl, protože externě vypadají všechny drobky velmi krásné.

Koťata / Zdroj: mimimetr.me

Muž se již chystal odejít, ale přesto získal odvahu a požádal Marušku o jedno kotě. Hrdinka byla ráda, že našla slušného pána pro jedno z koťátek, protože mistr vypadal velmi laskavě a vzbudil u ní výjimečnou důvěru.

V tento den se instalatér vrátil domů s úsměvem a nesl v rukou malou hrudku načechraného štěstí.

Kočka / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: MUŽ SE POSTARAL O MALÁ KOŤATA A ONI SE ROZHODLI, ŽE JE JEJICH MATKA

PŘIPOMÍNÁME: KOŤATA ČERVENÉHO RYSA VLEZLA DO DVORA DOMU A MAJITELKA SE ROZHODLA DÁT JIM MÍČ: VIDEO ZÍSKALO SKORO 15 TISÍC ZHLÉDNUTI

Share