Slova Agáty Hanychové překvapila fanoušky: Známá modelka promluvila, jak zvládá střídavou péči

Známá modelka a influencerka Agáta Hanychová má dvě děti, a každé z nich porodila pro různé muže. S otci svých děti ve dnešní době ani nežije, a svou dceru Mii má ve střídavě péči s Jakubem Prachařem.

Agáta Hanychová se svou dcerou/Zdroj: instagram.com

Na svém Instagramu sdílela fotografii se svým synem Kryšpínem, pod kterou napsala, jak zvládá střídavou péči. Svého syna Agáta porodila pro Miroslava Dopitu, a svou dceru má se svým manželem Jakubem Prachařem.

Ve dnešní době už má nového přítele, se kterým je spolu už tři měsíce. Se svým bývalým manželem Jakubem jen kamarádi a střídavě vychovávají dcerku Mii.

Agáta Hanychová se svou dcerou/Zdroj: instagram.com

Pod fotkou se synem napsala, že Mia je dnes u jejího exmanžela, a Agátě se po ní hodně stýská. “Ještě to druhý a budu opět nejšťastnější na světě. Ta střídavá je občas šílená,” uvedla Hanychová, která své děti hodně miluje, a chce s nimi trávit více času.

PSALI JSME: AGÁTA HANYCHOVÁ PROZRADILA TAJEMSTVÍ SVÉ DOKONALÉ POSTAVY: „FAKT DŘU. ODCHÁZÍM Z TĚLOCVIČNY S JAZYKEM NA VESTĚ“

PŘIPOMINAME: “VE SVÝCH 36 LETECH NOSÍM KRAŤASY A JSEM S TÍM V POHODĚ”: AGÁTA HANYCHOVÁ PROMLUVILA, JAK SE ZBAVILA CELULITIDY

Share