“Měla jsem pocit, že jsem žila jako v antiku”: Heidi Janků se pochlubila svou novou kuchyni

58letá známá zpěvačka Heidi Janků během koronavirové pandemie nemohla pracovat, kvůli čemuž se rozhodla využít svůj volný čas na rekonstrukci svého domu.

Heidi portálu Super prozradila, jak probíhala rekonstrukce a co stihla zrekonstruovat za několik měsíců. Podle jejich slov, na opravu svého domova se rozhodla jen kvůli tomu, že je už moc starý.

Heidi Janků/Zdroj: instagram.com

Zpěvačka řekla, že jejímu domečku je už skoro 20 let, a v němž se necítila moc dobře. “Měla jsem pocit, že jsem žila jako v antiku,” řekla Heidi, která už ukončila rekonstrukci své kuchyni.

Ve dnešní době kuchyň zpěvačky vypadá úžasně a je velice moderní. Rekonstrukce kuchyni ale byla dost náročná, protože kvůli ní žila mezi krabicemi.

Stará kuchyň Heidi Janků/Zdroj: super.cz

Podle jejich slov, starou kuchyň někam odvezla, a místo ní několik měsíců ležely krabici. Zpěvačka zvládala takový život jen týden, ale potom ji všechno hodně štvalo.

Spousta krabiček ale pomohly zpěvačce udržovat svou ideální váhu, protože neměla žádné místo na vaření. Svou kuchyň Heidi rekonstruuje už několik měsíců, ale i dnes ještě nemá dveře.

Heidi Janků/Zdroj: super.cz

PSALI JSME: TAMARA KLUSOVÁ SE POCHLUBILA VELMI NETRADIČNÍM VYBAVENÍM SVÉHO DOMU: MANŽELKA ZNÁMÉHO ZPĚVÁKA UKÁZALA OBŘÍ KNIHOVNU

PŘIPOMINAME: MANŽELKA JOSEFA VÁGNERA PORODILA MU DRUHÉ DÍTĚ: ZPĚVÁK PROMLUVIL, PROČ TAJIL CELÉ TĚHOTENSTVÍ SVÉ MANŽELKY

Share