Manželka Josefa Vágnera porodila mu druhé dítě: Zpěvák promluvil, proč tajil celé těhotenství své manželky

Známému zpěvákovi Josefu Vágnerovi před několika dny manželka Marlene porodila druhé dítě. Přivedla na svět druhou dceru. Josef ale těhotenství své manželky tajil, a dnes portálu Super promluvil, proč to dělal.

Josef Vágner se svou manželkou/Zdroj: instagram.com

Zpěvákova dcera se narodila 7. července, a rodiče ji pojmenovali Jasmínou. Josef o svém soukromém životě moc často nemluví. I první těhotenství své manželky zpěvák se snažil utajit, ale veřejnost se dozvěděla o těhotenství Marlene jen po jejich svatbě.

Josef Vágner se svou dcerou/Zdroj: instagram.com

Josef utajení druhého těhotenství vysvětlil tím, že kvůli koronavirové pandemii se svou manželkou seděl doma, a na žádných veřejných akcích se s ní neobjevoval.

Josef také řekl, že jeho manželka byla před několika týdny na divadelním představení Láska nebeská, ale nikdo z kolegů známého herce o těhotenství jeho manželky nic neřekl.

PSALI JSME: V NOCI SE DO ZAHRADY DOMU MARTINY PÁRTLOVÉ VLOUPAL ZLODĚJ: ZPĚVAČKA PROZRADILA I NĚKTERÉ DETAILY TOHO, CO SE STALO

PŘIPOMINAME: TAMARA KLUSOVÁ SE POCHLUBILA VELMI NETRADIČNÍM VYBAVENÍM SVÉHO DOMU: MANŽELKA ZNÁMÉHO ZPĚVÁKA UKÁZALA OBŘÍ KNIHOVNU

Share