Dcera hledala šest let svou ztracenou matku na sociálních sítích

Šestadvacetiletá Aiwan Changová z Filipín našla na Facebooku svou matku, která s ní byla naposledy v kontaktu, když bylo dívce sedm let. Changová věděla jen to, že matka žije na Tchaj-wanu. Dívka a její přátelé proto šest let psali všem místním uživatelům sociálních sítí se stejným příjmením a ptali se jich, zda o ženě něco nevědí. Jednoho dne měli štěstí, píše Taiwan News.

Příběh o dceři a matce / Zdroj: youtube.com

Matka dívky naposledy volala své dceři 24. února 2002, aby jí popřála k narozeninám. Tehdy slíbila, že přijde a vezme ji s sebou, ale nestalo se tak.

Příběh o dceři a matce / Zdroj: youtube.com

Aiwan Changová (vpravo) a její matka (vlevo).

Žena uvedla, že po vážné hádce opustila Aiwanina otce, který prohlásil, že jí dceru nedá do péče, dokud nebude starší. Poté se bývalý manžel s dítětem odstěhoval a změnil telefonní čísla. Z tohoto důvodu se matka nemohla spojit se svou dcerou.

Příběh o dceři a matce / Zdroj: youtube.com

Matka a dcera spolu zatím komunikují pouze prostřednictvím videochatu. I to s obtížemi – mluví různými dialekty. Aiwan také spoznala svého bratram, kterému je 25 let.

Příběh o dceři a matce / Zdroj: youtube.com

Changová je nesmírně šťastná a lituje jen toho, že se nestihla setkat se svými prarodiči z matčiny strany. V roce 2020 zemřel také její otec.

 

PSALI JSME: 65LETÁ ŽENA PORODILA V ROCE 2015 ČTYŘČATA. JAK ŽIJE RODINA PO 6 LETECH

PŘIPOMÍNÁME: Z NESPOKOJENÉ ŽIVOTEM HOLKY SE PROMĚNILA V NĚŽNOU DÁMU: MATKA PŘIVEDLA „ZTRACENOU“ DCERU KE STYLISTŮM

Share