Školák se styděl za svůj účes a nechtěl si sundat čepici: Skončil v ředitelně, kde dostal nečekanou nabídku

Školák se styděl s takovým účesem chodit do školy, ale ředitel situaci zachránil. Pár sebevědomých pohybů a chlapec je nyní nejmódnější.

Jason Smith z Indiany je ředitelem na střední škole Stonybrook. Ráno 18. února se učitel obrátil na muže, aby mu pomohl vyřešit konfliktní situaci. Student jménem Anthony Moore během hodiny odmítl sundat si čepici a ignoroval učitelovy poznámky.

Jason Smith zavolal chlapce do ředitelny a zeptal se Moora, proč porušuje školní řád a podkopává autoritu učitele tím, že odmítá sundat si čepici. Anthony zpočátku mlčel a na otázky neodpovídal, ale po půl hodině řekl řediteli, co se stalo.

Jason Smith / Zdroj: medialeaks.ru

„Posadil jsem se naproti němu a zeptal se: ‚Co se děje? Proč odmítáš sundat si čepici? Je to docela jednoduchá žádost.'“

Chlapec vysvětlil, že nechal se ostříhat a výsledek se mu nelíbil.

Jason Smith přišel na to, jak problém vyřešit. Ukazalo se, že již několik let střihá svého syna, a proto nabídl Anthonymu své služby. Ukázal chlapci několik fotografií se svými pracemi a řekl, že pokud je to nutné, přinese z domu strojek na vlasy.

Jason Smith a Anthony Moore / Zdroj: medialeaks.ru

„Cítil jsem, že nechce, aby se mu smáli. V jeho věku má vzhled velký význam.“

Anthony byl překvapen, ale souhlasil. Možná se rozhodl, že to nebude horší. Když ředitel dokončil práci, student se vrátil do třídy. Smith chlapce celý den sledoval a byl rád, že se dozvěděl, že ten už nenosil čepici.

Navíc později Mooreova matka zavolala do školy a poděkovala za pozornost a péči o její dítě. Je ráda, že chlapec nyní září štěstím a zůstal ve škole.

PSALI JSME: ŠKOLAČKU VYHODILI Z VYUČOVÁNÍ KVŮLI ODVÁŽNÝM ŠATŮM: JAK NA TO REAGOVALI RODIČE DÍVKY

PŘIPOMÍNÁME: SYN ZALEZL NA MÉ PRACOVIŠTĚ A POSLAL ŘEDITELCE ZPRÁVU: MYSLELA JSEM SI, ŽE MI POŘÁDNĚ VYNADÁ, ALE ON MĚ JEN POCHVÁLIL

Share