Koupil jsem si byt za své peníze, ale má rodina se urazila

V životě Pavla se stalo něco, co nemohl předvídat. Jakmile udělal krok ke svému štěstí, jeho příbuzní kvůli tomu byli velmi uraženi.

Byl neuvěřitelně šťastný. Byty jsou velmi drahé, musel si vzít půjčku, ale koupil si byt. Kromě toho dlouho snil o vlastním bydlení. Muž už nechtěl žít v pronajatých bytech, a proto se rozhodl změnit svůj život.

Muž neměl manželku a děti, takže si to mohl snadno dovolit. Vydělával slušné peníze, a proto platil za studium své mladší sestry a dával jí peníze.

Nikdo ho k tomu nenutil, ale sám Pavel chtěl pomoci, protože svou sestru miloval. Časem téměř úplně začal zajišťovat svou mladší sestru. Trvalo to asi čtyři roky.

Muž / Ilustrační foto / Zdroj: zerkalo.cc

Když si Pavel koupil byt, rozhodl se podělit se o své štěstí se svými příbuznými a pozval je na návštěvu. Řekl, že to je jeho byt, a musí za něj splácet půjčku, takže se už nebude moci platit za studium své sestry a zajišťovat ji.

Rodiče a sestra byli v rozpacích, když se dozvěděli tuto zprávu. Začal velký skandál.

„Ale chtěli jsme jet na dovolenou! A teď všechno, co jsme pro ni naspořili, budeme muset zaplatit za studium! Proč jsi nám nedal vědět, co ses rozhodl? Již máme letenky! Jsi egoista!“ křičela matka.

„Skvělé, Pavle! Mockrát děkuji! S mámou a tátou se budu tísnit ve dvoupokojovém bytě a ty máš takový palác? A kdo bude platit za studium? A slíbil jsi mi nový telefon. Jaké dobré zprávy jsi pro nás našel!“ ozvala se sestra.

Hádka / Ilustrační foto / Zdroj: salat.zahav.ru

Pavel ani nevěděl, že se jeho rodiče někam chystají. A sestra obvykle volala, jen když něco chtěla, ale nikdy se bratra neptala, jak se má. Vždy věděli, jak žádat o peníze, zvlášť se nezajímali o to, co sám chtěl.

Nakonec Pavel pochopil všechno! Platil za všechno: studium, pronájem bytu pro sestru, velké nákupy a nejrůznější drobnosti.

Muž byl v šoku. Od kdy ho příbuzní považovali ne za milovaného člena rodiny, ale za peněženku? Bylo to tak vždy?

Může se to stát komukoliv.

PSALI JSME: ROZHODLA JSEM SE ROZVÉST A RODIČE JSOU NEÚSTUPNĚ PROTI. DOKONCE ODMÍTLI POSKYTNOUT DOČASNÉ BYDLIŠTĚ, ZATÍMCO MY VYMĚNÍME BYT

PŘIPOMÍNÁME: MOJE SESTRA DOSTANE OD RODIČŮ BYT, PROTOŽE MÁ TŘI DĚTI, A JÁ NIC

Share