Šéf firmy Pfizer Bourla prozradil, jak lze zastavit covid: “Může to být řešení, pokud se neobjeví něco zcela jiného“

Koronavir se stále pokračuje šířit nejen Českem, ale i po celém světu. Jak bude svět vypadat, až se společenství podaří nakažlivou infekční nemoc překonat?

Albert Bourla/Zdroj: youtube.com

Ředitel americké farmaceutické firmy Pfizer Albert Bourla v interwiew pro izraelskou televizi svěřil, že návrat do normálu po covidu je otázka několika pouhých měsíců. O tom informuje na svých webových stránkách portál denik.cz.

Očkování/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Bourla promluvil i o tom, že nyní jeho společnost aktivně pracuje nad výrobou mnohem silnější očkovací látky, která bude účinná proti všem mutacím.

Albert Bourla/Zdroj: youtube.com

Aplikovat tu by bylo doporučeno jednou za rok, jak jsme zvyklí s jinými vakcínami.

Vakcína/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

“Může to být řešení, pokud se neobjeví něco zcela jiného,“ uvedl muž. Podle něj, je mnohem jednodušší pro vládu, ale i pro obyvatel, pokud se vakcína bude aplikovat jednou ročně.

Albert Bourla/Zdroj: youtube.com

Ředitel firmy Pfizer také dodal, že tato nemoc jen tak nezmizí, ale bude s námi po příští roky.

Albert Bourla/Zdroj: youtube.com

A prozatím je známo, že vakcinace je účinný nástroj, jak šíření nemoci zabrzdit. Jen tak v průběhu několika měsíců se život může vrátit do svých původních kolejí.

PSALI JSME: „VLÁDA TO DOBŘE ZVLÁDÁ, OPATŘENÍ JSOU VÝBORNĚ NASTAVENÁ“: MINISTR ZDRAVOTNICTVÍ VLASTIMIL VÁLEK PROMLUVIL O VLNĚ OMIKRONU

ČTĚTE TAKÉ: „JÁ SI MYSLÍM, ŽE TO ZAČALO“: PRYMULA ŘEKL, KDY MŮŽE DOJÍT K MASIVNÍMU NÁRŮSTU PŘÍPADŮ NÁKAZY OMIKRONEM

Share